gle mercedes

O kas i banga dar ateina rimtai palalbet ?

Kodel žiūri i kitus ir tipo va kazkoks durnius taip daro,tai ir as taip darysiu. Ne maži vaikai esam.

dr, cia virtuali erdve Mirkt

Kol taip mastysi,tol bbis bus. I poliklinika registruojiesi ar mokescius moki irgi virtualybeje.

kur cia tas bbs bus? bangoj ? Cha cha

Nu Cha cha

Tavo smegenyse Taip,nes siaip po fotkes idejimo su muskulais ir algolapiu irlandisku,tai ne toks jau ir uzsimastyrines planavai but,kaip koks bibiagalvis,bet pastaruoju metu konkreciai pavargai,bet man tai kas,paumes nuovargis,issiusiu remontacijai i delfi Cha chaKuostia,nu bet nu gi tai tik sporC,ar manai…nuovargis paveikia Cha cha?

Nu nu ir kur ta fotke as idejau, papasakok Mirkt Ir algalapi gal matei? Gal gali pasakyt ku ir kada ? Cha cha

Dr, zinai ka reik padaryt cE? Paaaaaaaperst Valio pyrst Cha chaPese, jei uzmatysit liutaura, pasiuskit nuosirdziai anaji nuo manęs Apkabinimas

Ciucia…tu mane durnium laikai ar man sakai vaidenasi,tas *****as lapelis,kur ant siuntiniu aliexpres klijuoja,su tavo vardu ir algos dydziu?dydziu…su kuriuo savo draugeli,debila bobika moraliskai zudei? Blia,nebuk leprikoninis perekupinikas, kur tipo po pusmečio nieko nepamena ir visus aplinkinius iki savo dauno lygio nusileidzia,bet pats mano esas protingesnis JuokiasiUbagss,einu pasuksiu liutaurui,nx pasiusiu tavo vardu Taip

Skambinau…isjunges rageli Blogai

Blogai