girtos mergos

Genofondu turi rupintis ir vyras, ir nereikia cia issisukineti.
Taciau esme yra alkoholio kiekyje… Kam nepakenks taure vyno, tam kenks butelis…
Bet cia jau prasidetu diskusija apie alkogoli apskritai… Kam jis reikalingas?
Noreciau is merginos pozicijos pastebeti, kad girtumas ant meiles patraukia ne tik moteris bet ir vyrus, deja, kartais padaugine jau net neapsidirba ka pasizadeje - cia ne is asmenines patirties…

Ostapui: ne todėl kad geri baliai, o todėl kad tavo nick&*039;as - ostapas

Jo prisigerus merga tikrai nezavi. Pirmiausiai blogas kvapas, dar blogiau jei ruko. Antra- judesiu kordinacijos sutrikimai, kas labai nervina, jog reikia kazkur tampyti ir panasiai.
Koroce nieko gero.

4 Juzis

"Seip, manomanymu, ir yra nesuderinami dalykai. Juk - tai busima mama, gyvybes saltinis, pradas…Turetu saugoti savo sveikata!
Aisku, jei pasisuks kalba apie lyciu lygybe, tai niazinau ka ir pasakyti. "

Net nekalbant apie lyciu lygybe ir
t.t. - grynai is medicinines puses, tai busimo vaiko sveikata priklauso nuo abieju tevu suvartoto alkoholio. Dabar jau tiksliai neatsimenu, bet atrodo vyras turi negerti apie metus laiko (tikrai nepamenu termino Kietas ), kad kudikio visai neveiktu tevo suvartotas alkoholis.
:wink:

100% sutinku su Vilma.

nu aš tai gali9u jumi šytaip pasakyci… mumi ant Nimenčyni tai bobas prigyrdom daug samagonas ir šaip visokis gavno, tada niraikia jas prievartauci ir ant baudžimasis kodeksas tada nėr problimos, a jos vtedy pačios ant kaklas kabincis ir sakyci: nu davai varom , tu toks zjb byčas… nu a tada, vsio kak paloženo…

vot tak vot


…tyliu…

Mano studentavimo lakais buvo tokia pas mus pažįstama mergina - pastovi baliukų dalyvė. tai kaip tik balius, taip ji pasigeria ir šoka striptizą ir prie chebros kabinėjasi, tekdavo bėgti nuo jos , nes nepulsi juk mušti. gal ir būtų nieko jei mergina išvaizdi būtų, bet šita svėrė apie 80 kg. Žodžiu vaizdas tik stiprių nervų žiūrovams. Kai vieną kartą (buvo balandžio pradžia) įšokusi į tvenkinį "trūko" chebra vos ištempė, o dar paskui kol "negyvą" kokia 200 metrų reikėjo į kalną užnešti, kai ir patys girti, tai visai nefaina.
Šiaip teko nemažai merginų pažinoti, kurios , kai tik išgerįdavo , taip ir ant meilės patraukdavo. Bet studentiškuose baliuose norma, kar vienas kambarys "seksodromui" skiriamas. Nors man, asmeniškai, tai negyvai girtą moterį d…ti, tas pats , kaip pašildytą lavoną. mes vieną bičiulį taip ir vadindavome nekrofilu.

tai, ostapai, rimtoj chebroj dalyvavai!!! rimti plotai, rimtos mergos…

ps: kartais nesimokei VU EF 90-95m.m. - jei taip, tai mumi kursiokai

4 radiashou
deja ne. Negi galvoji, kad tik VU (V. Kapsuko universitete :wink: ) rimti baliai buna?

o jo as irgi acimenu girtu mergu striptiza. Labai labai negrazu. Tada dingsta visas merginu paslaptingumas, apie kuri buvo diskutuota bvangoj.

vyrai to paslaptingumo nelabai turi, todel ir ju pasigerimas ne tox slyxtus.

Prisigere yra slykstus, bet tie kurie tuo naudojasi, dar slykstesni. Gaila, kad gyvenime zmonems tai taip daznai atsitinka. dar viena mintis - kad ir kokia girta mergina bebutu, man atrodo, kad silta vilna ji bus tik su vienu vaikinu.( Jeigu su kiekvienu, tai jau vaikinui reiktu susimastyti del savo suagumo) O jeigu jis jai nieko nejaucia, o tik pasinaudoja, tai is viso nera apie ka cia kalbeti. Girtu girti santykiai.Blogai

reikia gerti tiek, kad nuotaika pakeltu, o ne saligatvio plyta.

Seip, manomanymu, Moterys ir Taurė yra nesuderinami dalykai. Juk Moterys- tai busima mama, gyvybes saltinis, pradas…Turetu saugoti savo sveikata!
Aisku, jei pasisuks kalba apie lyciu lygybe, tai niazinau ka ir pasakyti.

broniau, kai kurie nuotaika kelia tol, kol pradeda plytas kiloti Šypsena

Už girtą šlykštesnė tik prisirūkiusiBlogai

Gal palaikysiu vyriska pozicija, bet man girtos merginos atrodo labai slyksciai. Gal todel sau daugiau isgerti leidziu tik merginu kompanijoj, kad mano riteris manim nepasibaisetu.
Beto yra vaikinu, kurie zino savo merginu silpnybe - megti pasvesti ir draudzia joms gerti, bet turbut nereikia sakyti kuo baigiasi draudimai - tai tai daro slapta…
O siaip tai ir girti vaikinai yra pakankami slykstus. Turiu prisipazinti, kad man girtas zmogus - ne zmogus, tokiam ir pasakyti bet ka , ir net pasiusti laisvai galiu, nes jo negerbiu.
Tad tegyvuoja saikingumas!

Nesakyk dot…nesakyk…jau girtas vyras irgi ne paguoda. Esu macius tokiu, kuriems nors "snuki" talzyk jokios reakcijos prilipes kaip s… ir vsio…Šypsena
O apie girtas panas…kaip pasakytu Uspaskich "Nu vaizdelis nikoks nikoks…" ta prasme pana panai irgi nelygu…kita buna prisigeria ir sedi savo vietoje, o buna…Šypsena

Jei pana nusigeria, tai jai depresija.
Tai padekime joms islikti blaivioms.

P.S. Bet buna isimciu, o tai jau alkoholizmas.

Ir vyrai, ir moterys prisigėręTaurėTaurėTaurėTaurėTaurėAlusAlusAlusAlusAlus iki žemės graibymo atrodo šlykščiai.