Girls.lt foto komentarai

  • galetu padaryti patobulinima jog paspaudus girls.lt nuoroda ishmestu ne i kokios chiolitos nuotraukos puslapiuka o iskart i foruma, nes kartais nuo to grozio neishpasakyto gali ir akluoju palikti

TaipTaipGerai as irgi uz. bet tada jei jau taip,tai galetu padaryti,kad galima butu istrinti izeidinejancias zinutes,jei taip bijoma…Nekaltas

Gerai

man keista ir is vis graudu skaityti tokius tipisko lietuvio pasisakymus. Tu tiesiog uzisedejes savo kaimo pirkioje ir uzsiimi nacionaliniu laisvalaikio praleidimo budu - peikti kitusCha cha Ar negirdejai, kad lietuvaites uzsienieciu laikomos vienomi graziausiu merginu europoje, o gedimino prospekta vadina podiumu? Ir apkritai, jei sukurzei tokius modeliu standartus kitiems, kuo gali pasigirti pats? Protu, groziu ar bent jau nesuzalotumu?

Na ir užvėmei šičia. Aš juk dabar galiu nubristi į dienoraštį panelėsGėlė ir ten privemti sočiai…Cha cha Tai ko bijoti?
Galiu ir pas Tave užsukti į dienoraštį, prieš tai kokteilį pasidaręs…Cha cha

Supykino.

Beje, o ten yra nuogų panelių fotkių?Nekaltas
Ox ir parašinėčiau aš tada ten besimasturbuodamas!Cha cha
Labai gerai tadu į galvą geros mintys trykšta.Mirkt

Siūlyčiau, kad būtų galimybės panoms trinti komentarus po savo fotke, kaip savo dienoraštyje ir kad galėtų panelė aplamai leisti arba neleisti jos fotkės komentavimą.

Dalis komentarų bus blevyzgos Liūdnas Bus sunkaus darbo moderatoriams Mirkt

Vis dėlto už Gerai, nes kaip žinau iš pirmų lūpų, bent kaikurios merginos deda fotkes dėl didelio susidomėjimo, kaip jos patiks žmonėms, o balai atrodo nevisai gerai atsako į merginų klausimą dėl nekorektiško balsavimo. Dabartinėj situacijoj kaikurios Moteris deda savo fotkes į dienoraštį, klausdamos ar jos yra gražios…Cha cha
Komentarai leis viešai abejoti dėl fotkės tikrumo…Gerai

jei tamstai idomi mano nuomone tai uzklausk privaciai as tau ja ishdestysiu, nes negaila visai ir nereikia cia saves aukstinti, jei nori vertinti mane ziurek i photo profili, sek komentarus, temas… siulyk susitikt, o as kalbu abstrakciai

patikekit manim is blevyzgu visi lys i girls.lt pakomentuoti
o tada sakes kas ten desisApakęs taigi asBlogai

uz uz uz!

UZ Taip