Ginklai (klausimas bichams)

http://kalashnikov.guns.ru/manual/english/svd/
7. 62-mm Dragunov sniper rifle
veza…

Vaikeliai nesvaikit su savo magnumais… http://www.lgf.lt - viskas ka galima LT isigyti LEGALIAI.Geriausias is esamu- SigSauer pistoletai. Tokiais AMB pastoviai apodovanoja visus ministrus ir t.t. Lietuvoje ga;ima tureti 1!! ginkla savigynai is pistoletu revolveriu + gali dar lygiavamzdi isigyt- ( Tipo sWARCNEGERISHKA wINCHESTERI).
Pats noreciau ka nors is nauju Walteriu ar Sigsaueriu- ko Lt nera deja.
P.S. Revolveriai siap nera l. populiarus - galima sakyti ju laikai traukiasi i praewitri del daugelio priezasciu, aisku neskaitant specifiniu modeliu ir ju megeju.
Agu
IZH BAIKAL-71 12 Sov. 9 mm Labas

susiduriu su ginklais beveik kasdien, nes ir sportuoju sioje srityje ir su LK susijes esu, bet cia ne apie tai, nesu didziulis ginklu garbintojas, tiesiog megejas, zymiai labiau vertinu ginklo naudojimo technika, nei pati ginkla, o siaip jau jeigu apie ginkla kuri noreciau issigyti asmeniskai, tai mane zavi senas, geras kariskas Colt pistoletas - M1911 A1 Kietas
TTD: kalibras - 11,43cm - 45cal.
efektyvus suvio nuotolis -50m
pist. ilgis - 219mm
aukstis - 140mm
plotis - 30,5mmm
graiztvu skaicius - 6
mase be soviniu - 1kg
su soviniais - 1274g
kovine greitosauda - 15/20 suviu per min.
prad. kulkos greitis - 384 m/s
detuves talpa - 7 soviniai

Ginklas puikus tuo, kad yra isties patvarus, pakankamai tikslus, labai saugus (turi 3 fiksatorius), galingas, na o minusai butu, siek tiek sudetingesnis ardymas nei pvz. PM ir reikalauja didesnes prieziuros. o siaip jau tikras kariskas pistoletas (JAV ginkluoteje naudojamas iki siol kaip ir Lietuvoje).

BEISBOLKE!!! Taipveza nerealiai!!!

Pridechiau dar viena minusa-detuveje tik 7 kulipkosLiūdnas, tachiau ta atperka tai, kad gaves viena apsilaizhysi ir antros nebereix…
Shiap, ishties smagus aparatas-teko pleshkint, tai galios pojuti suteikia Šypsena
O del vartojimo JAV ginkluotej-drischiau paprieshtaraut. Dar 199X metais amerikonai perejo prie Beretos ir nurashytus Koltus siunchia kad ir LietuvonCha cha
Taipogi pazhiurek, ka parashei apie kalibra(matavimo vienetai!)

Taurė Mirkt

ze atsirado nors vienas bachuras kuris supranta ginklu verte as tai laikyciau m-14 L1

jo kaskur man tai girdeta kartais ne http://www.army.lt Cha cha

Bl tikrai sunervijai - "klausimas bichams", "apie merginas nekalbu" !!!

pvz aš su ginklais tikrai pakankamai dažnai susiduriu…
atrado matai sritį, į kurią panos tegul nesikiša!!! KandaKandaKanda

man linksmiau kalašu pašaudyti

Iš Lietuvoje dažniausiai naudojamų,pats geriausias turbūt yra CZ.Kalibras-9.Nu gal mažokas norintiems pajusti patrankos jėga rankose,bet šaudyti malonus.Pakankamai lengavas-su šoviniais 1,18 kg.dar kas man patinka,tai ilgas taikymosi linijos nuotolis-160 mm.ir dėtuvė-telpa 15 kulibkųGerai

pašaudikit iš m-16 ir užteks

Na juo labiau nevertetu tau patiketi ginklo, nes is zinutes matosi, kad nelabai valdaisi
Kietas

Na gal biški persistengiau Šypsena, bet susinervinau dėl to, kad tu tox užtikrintas, kad merginų tai nedomina ar neturėtų dominti - cituoju "klausimas bichams", "apie merginas nekalbu" - ar tai ne diskriminacija?.. Nustebęs Žliumbia Piktas

JAV is ginkluotes jau isimtas, o kodel prie minusu nepridejai kad apkaba lengva pamesti su izoliacija klijuoja.

norechiau koky uzi turet ir kai kox sushiktas forsas shoktu kaune duochiau tada jam shvina kruva o ne seife laikychiau

nieko mandraus, dulkes, sniegas, ir jis uzsikirtes, del patikimumo tai SVD geriau ir patikimiau.

viskas faina,jei neesi psixas

apie siuos modeliu negirdejau, taciau labai noreciau C-7, arba prancuzisko Famas Apakęs o dar zinau kad ruseliu sunkiojo snaiperinio 12,7 mm berods - na grisiu namo perziuresiu arsenala (turiu kompe nebloga surinkes)

o ka jau bekalbeti apie tokius kulkosvaidzius kaip H&K 21 ir t.t. Nekaltas

jei is pistoletu tai glok’ai veza - tikras stebuklas - o rankose isvis malonu laikyti Apakęs