Getrai ant kelniu

HmmNekaltas…visai ir ash norechiau pazhetTaip

na, pabandysiu paieskot tokios foto Mirkt

kadangi getrų (temos pavadinime dvi klaidos, rašyta “kedrai”, lietuviškai “blauzdinės”, tarptautiškai “getrai”) yra visokiausių- nuo ilgų kojinių, vadinamų blauzdinėmis iki trumpų klasikinį akcentą duodančių getrų (http://fjminc.com/wp-content/uploads/2006/03/snap_spat.jpg), autorė turėtų duoti specifikacijas/nuorodas apie ką ji klausia.

del pavadinimo, taj cia as per skubejima susimaisiaw xD nepykit gi.
seip as turejau omeny ilgas blauzdines iki keliu, o tikrai ne ta kas tavo nuorodoje Mirkt

Tos ilgos blauzdinės tikrai gražiai man atrodo Gerai Bet tik jeigu suderintos su apranga Nežinau Nes šiandien mačiau mergina apsirengusia juodom blauzdinėm, melynais džinsais ir melynu džinsiniu švarkeliu Pavargęs Atrodė apgailėtinai Kvankt?

Ant aptemptu sportiniu kelniu megztos blausdines visai neblogai atrodo Šypsena Taciau taip apsirengus ne i miesta pasivaiksciot, o i stadiona ar kur nors kitur pabegiot Šypsena Siemet neaktualu, taciau ant batu uzleistos blauzdines labai patogu, kad slidinejant ar siaip po sniegus braidant i batus sniego neprilystu.

jej panos grazios kojos,ir prie dzinsu ir batu tinka,tada man grazuTaip pati nenesiojuCha cha

Na, ta klaida man uzkliuvo besirenkant tema, tachiau, manau, ja turetu istaisyti pati autore.
Ash irgi turiu keliu spalvu getrus(blauzdines man kazkaip labai juokingai skamba), tachiau jos sekmingai dulka spintoje, nes pati sau su jomis atrodau kaip prostitute. Manau, kad norint deveti getrus yra pakankamai sudetinga neperlenkti lazdos, reikia itin moketi parinkti rubus, kad neatrodyti kaip kabareto artisteiŠypsena

taj jau seniai istaisiau ta klaida Mirkt

smagiai atrodo! tik vaikai (atlieksite, jaunuoliai Cha cha )jau taip nutampe juos, kad nebesinori ju nesioti Cha cha

smagiai atrodo! tik vaikai (atlieksite, jaunuoliai Cha cha )jau taip nutampe juos, kad nebesinori ju nesioti Cha cha

Ant dzinsu? Apakęs ar po dzinsais?
getrai po miniaku visai nieko atrodo, jei viskas suderinta;]

Blogai, bet anksceu su sijonu nesiodavau Laimingas

ant dzinsu, na iki keliu ar siektiek zemiau Šypsena

Apie sita reikaliuka esu tik girdejus, bet niekada nemacius kaip atrodo. Gal per retai i miesta iseinu?

na, as nemanau, kad del to. Mano manymu Lietuvoj tai tiesiog nepopuleru ir getrus taip nesioja tik viena, kita panele Šypsena

o kur ju yra pirkt? prie kokio stiliaus drabuziu ir batu jie derinami? Nes kiek teko matyti, tai atrode be rysio ir kazkokie home madeCha cha bet jeigu tinkamai suderinus tai manau labai grazuNekaltasŠypsena

pigiausios ir paprasciausios blauzdines(getrai) yra maxima parduotuvese, seip dar teko matyti E5-mode. Na jei paieskotum rastum manau ir daugumoj kitu drabuziu parduotuviu.
Gali bandyti derinti prie visko. Na, dazniausiai kaip pastebejau merginos getrus derina prie sijonu.
Na, o kalbant apie batus, taj getrai (mano manymu) tinka tiek prie sportbaciu, tiek prie bateliu, na aisku ne prie visu.
reikia ziureti bendra vaizda. Mirkt

Nu aisku tada. Tai gal kokia nuoroda turi, labai noreciau pamatyti kaip tai atrodo…

na as neisivaizduoju kitaip kaip getrai, o ant virsaus dzinsai. kad ir bridzu tipo.