geris

viska ka tik nori, paminklus, palanges, skulpturas ka tik panorėsi, ta galiu padaryt

nu nx noriu bobos skulpturos, padarysi? P.S is juodo marmuro

laisvai Gerai du dienos darba, jei visu ugiu 3 dienos ir tavo Gerai

zjb a kiek bablo paimsi uz sita geri?

3Kg lietuvisku doreliu[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/2286884-=(10507 5221](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/2286884-=(105075221) Tai už moteriške puse meteliu sočiai valgyčiau Cha cha Cha cha Cha cha

kickeri, ar is norges vezant masina i lietuva reikia muita moketi? PVM?

jei nori registruot lietuvoj tai aisku kad reikia

o nesi susidures su tom masinom dauzytom degalinese kur numestos. jie man buria apie kazkokius draudimus kad parduot negali.

nelabai suprantu apie ka tu cia kalbi, kas tau sako, kur parduot?

ta prasme vaziuoji pro sali sudauzyta masina stovi randu savininka bet man pasakoja jog negali parduoti masinos del kazkokio draudimo reikalu, keliu klausiau ir visi apie draudima. anamet buvau tos pacios masinos stovejo siemet vel stovi.norvegijoje cia

nzn jei ten draudimines masinos tai draudimas jas pasiema ir nepalieka jokiose degalinese, ta prasme draudimas ismoka ismoka kuri dazniausiai buna didesne nei tos masinos rinkos verte Juokiasi o draudimas pasiema masina ir pardavineja aukcione, bet ten gali pirkt tik autorizuoti autoservisai is norvegijos, kurie turi kontraktus ir leidimus pirkt dauztas masinas is aukcionu. o ten tai tau pysa prota jauciu…

aiskino jie kad gave is draudimo ismokas, tai matyt ir eis i aukcijonus. cia ziuriu nelabai jie gilinasi paskiau kur keliaus ju masinos.