Geriausios Vilniaus mokyklos

nesupratau
Nekaltas ???

Vaikas turi buti gabus ir tureti nemaza ziniu bagaza, jei nori i liceju istoti. Be to, reikia nepraziopsoti stojimo egzamenu
Mirkt

Aš irgi iš Žirmūnų Šypsena (ne į licėjų neįstojau) Bet dabar labai patenkinta esu (tik viena nenormalią mokytoją- matiekos turim. Anksčiau, kai pas direkorių mokėmės viskas gerai buvo, o šita nepatinka Ne Bet greičiau dėl to, kad ji labiau į silpnesnius žiūri, o kitiekms per lengva Nekaltas)
O šiaip patinka man čia. Kaip kažkas sakė labai lengva adaptuotis, nes mūsų klasė naujokų buvo (aš antrus metus čia)
O dėl lygio, tai iš pradžių sunkoka buvo (atėjau iš silpnesnės Daukšos vidurinės), bet pas mus visiems sunku pradžioj buvo,

Ai nežinau dar beveik miegu, gal suprasit ką Nekaltas Aš vis tiek už Žirmūnus Šypsena

as tai siulau tik i liceju stoti. nu bent pabandyti… bliamba pati nesitikejau visai ir stai ash chia… nors galimybe didele kad busiu ta viena is dvieju ar kazkiek kuriuos ismeta po metu ;} bet is tikruju atmosfera labai liux. ka jau kalbet apie renginius… apie pati moksla turbut ir nereikia per daug sneketi…

tikrai tegu bando. o jeigu pavyks? :}

Na dar galima pamineti Tuskulenu mokykla. Tikrai verta demesio.
Apskritai, teko sutikti daug fainu ir protingu zmoniu is daugelio Vilniaus mokyklu ir isvada viena - daug kas priklauso pirmiausia nuo pacio mokinio motyvacijos, nemazai nuo atsitiktinumu (pvz. kokie nauji draugai ar mokytojai papuls). Vienintelis geriausiu mokyklu pliusas - ten dirba netik geri mokytojai, bet ir mokymasis yra populiarus, ty ten vyrauja draugiska konkurencija ir, jei nori buti toks, kaip ir daugelis, turi viskuo dometis ir mokytis. Tuo tarpu kitur gerai besimokydamas tu gali likti balta varna…

Licejus bais geras, bet teisingai sako - veliau, pabaigus, jau nebesvarbu…

Tarpiniai rezultatai:

Na ką, atmetu 60-ą ir Naujamiesčio, kurios, pasirodo yra rusų, o vietoj jų įtraukiu kitas dvi pagal tą patį kriterijų (anglų ir matematikos valstybinių egzaminų rezultatus) ir papildau pliusus/minusus rezultatais iš tokios pat temos Šeimos forume:

Licėjus ++++++++++
Jėzuitų +
Žemynos ±
Žirmūnų +++±
Gabijos ++±
Biržiškos ++
S.Nėries ++
Karoliniškių -
Tuskulėnų +
Gerosios Vilties

Na tavo vietoj is saraso isbraukciau Gerosios vilties mok. , nors pazistu keleta ten besimokanciu, taciau jie patys pripazista, kad ju mokykla nera geriausia. tuo labiau naujam zmogui butu sunku pritapti, o jei dar nori gerai mokytis…Ne

salama:
gera varda turi tik is senu laiku, kai buvo vienintele mokykla, kur sustiprinta anglu kalba. dabar ten mokymo lygis zemas, norint istoti i gera specialybe butinai reikia imti papildomus mokytojus.
atmosfera labai itempta, norint nebuti luzeriu reikia labai pasistengti Cha cha
svarbu pinigai, izulumas, tvirtas charakteris, krutumas, grozis, stilingas apasirengimasŠypsena jei neturi pinigu, tai kompensuoti gali budamas "blogu berniuku" ar "bloga mergaite" Šypsenapritapus prie chebros galima labai linksmai pagyventi, sudalyvauti labai linksmuose tusuose.
gerai pasake mano viena buvusi klasioke: niekas taip neuzgrudina zmogaus charakterio, kaip salama…

p.s. nezinau, kaip dabar ten situacija, gal nuo to laiko, kai as ten mokiausi, situacija pasikeite…

Pradedu mintyt, kad čia yra beprasmiškas + ir - rašymas, nes antai tikrai neturinti gero vardo (tik neturiu nieko prieš asmeniškai) Gerosios Vilties mokykla patenka į kažkokius idiotiškus sąrašus, o kai kurios mažesnės ir šaunesnės mokyklos nepatenka. Iš įvairiausių kalbų galiu tik padaryti tokią išvadą - visas aplinkos kontekstas mokytis verčia tik LICĖJUJE, bet kitose šioje temoje paminėtose mokyklose taip pat vyksta normalus gyvenimas ir, turint noro, galima jas baigti vien šimtukais. Taip

Siaip licejaus aplinka nevercia mokytisNe, taciau leidzia labiau save atskleisti kur esi gabus: moksle ar mene, ar pan.Gerai Pac esu is licejaus ir galiu pasakyt, jog tai sauni mokyklaTaip, nera ne ka lyginti su Pilaites vid. m-klaVeee, is kurios atejau. Nesakau, kad buvo bloga mokykla, bet zmoniu (mokiniu) kulturos lygis ne tas. Renginiu taipogi licejuj 10 kartu daugiau. Laimingas

Zmones, jei tik sugebat mokytis, stokit i liceju! Mirkt Istojus mokytis mazai reikes, sunku tik istoti. Asmeniskai pazadu. Kietas