Geriausios vietos pasislėpti

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai

aha i batu dezute ir kuo brangesniu tuo maziau matysis Šypsena

Geriausia tai manau namie po kalda Nekaltas Nekaltas

…arba tumbockei Cha cha

dar uzh lowos neblogai Cha cha

Mano brolis klaustrafobikas

Juokiasi Cha cha Gerai

Lysk i subine ozkos, nieks taves ten neieskos, ten nei dumai, nei garai, ir pasiutusiai gerai Cha cha liux

vienu zodziu taip tu arba durnius arba nesweikas !

manau po lova Laimingas kaj maza buvau taj lysdavau po mamos lova Liežuvis~ beat dabar jau nebetelpu… Nekaltas

o nuo ko sleptis? Nekaltasex… na ka jau cia, jaj sleptis taj sleptis… as ilgi noliu ir renkuosi sleptuve… emmm… o! po stalu! vat, dar ir kompa nusitemsiu su savim… ir nieko neapriimsiu Liežuvis

ir ka? Nekaltas Pavargęs

Galima po kilimu, ten taves tikrai neras Cha cha O geriausiai dailioms merginoms sleptis mano lovoj Cha cha Girtas Niam niam

visada galima pirstus sukryziuoti ir tada namai skaitosi… aisku jei be atletkiu zaidziat…

O kojas sukryžiavus kas skaitosi?

Du distrofikai sugavojo ziasti slepiniu kambaryje, ir susitare kad uz meskeres sleptis negalima. Pradejo jie zaisti. Vienas iesko, valanda, dvi niekaip neranda. Atsibodo jam ieskoti, ir sako kitam kad lystu. O tas issokas is uz zilkos Šypsenazymiai geriau skamba kai ji pasakoja kas mnors, mokantis pasakoti anekdotus Šypsena

tai cia kas be ko… geriausia pasislept stalciuje…arba po kilimu ;>

citc

optimistas Cha chajei pradesiu garsiai cia savo mintis destyti, turesiu pati save uzbaninti Cha chaso, susilaikau Liežuvis

dar vienas optimistas Cha cha