geriausios komedijos

tikrai yra geresniu!!!Gerai

jackass yra ir bus pati geriausia komedija o po jo eitu gal piko valanda abi dalys

visi filmai su Jim Carey tai: kauke,Ice Age ir t.t.

nezinau ar cia komedija, bet man "kauke"(the mask) ir "Trumeno sou" (the Troumen show) geriausi (Su Jim Carey).

Su Jim Carey visos komedijos geros, pvz., "Bukas ir bukesnis", "Melagi, melagi". "Trumeno sou" is viso labai geras filmas, nors kazkaip tas filmas didesniu atgarsiu nesusilauke. Gal del to kad paimta jau zinoma Federico Felinio ideja ("Plaukia laivas").

Geriausia komedija - Ice age!!! (y)
Bridget Jones Diary - Blogai Graži
Van Wilder - (y)Baisu
Ali G in dahouse - (y) Cha cha Kietas
Three to tango - (y) Gėlės
Taxi 2 (y)(S)
Visos rusu komedijos Šypsena Cha cha (y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)

Mr. Deeds, Big Trouble, Robin Hood: Men In Tights, Spaceballs Cha cha

man tai geriausia komedija Austin Powers: International Man of Mystery, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me, Austin Powers: Goldmember. Zhinot o as tik visai neseniai supratau, kad visa tai Jameso Bondo parodija. Supratau ta kai nuejusi i ju saita pamaciau kad visi pavadinimai siek tiek pakeisti is Jameso Bondo ( pvz. Goldmember- tai Jameso Bondo "goldeneye" )

Tarantino komedija "Keturi kambariai".

"Shuo Barbosas ir beprotishkas krosas" irgi Gerai

man labai patiko - Tuvalu

Yra daug geru ir labai geru komediju. Nerealios komedijos yra "Jackass",Liežuvis "Scary movie" ir dar daug kitu parodiju bei "durnu" filmu Šypsena. Rusishkos komedijos yra tikrai geros Taip Gerai

man pvz fainiausia komedija "van vaindlerio vakarelis" Liežuvis

Jackass
Up in smoke
Beavis&Buthead Do America

12 kedziu
Opercija Y
Dzentelmeny udachi
ir kitos senos geros, tik gaila kad dabartinis jaunimelis jau toki humora sunkiai kerta.

GERIAUSIOS KOMEDIJOS DAR NIEKS NESUKURE,IR TIKRIAUSIAI NESUKURS…Juokiasi

senos rusu komedijos, taipogi senos prancuzu…
pvz fantomasas GeraiGeraiGerai

Van Vailderio vakarelis Gerai
Amerikietiskas pyragas 1, 2 Gerai
Eisas Ventura Gerai

Geriausios komedijos-su Louis de FunesJuokiasi
gal kas nors netycia yra mates jo filmus DVD formate arba zino,kur tokiu gaut?Apakęs
buciau dekingasDovana

Friends Taip Taip Taip