geriausias žaidimas apie karą

Taigis… Visu geimu nepereisi Kietas

operation flashpoint ir call of duty

tai ir zaidziu tik geriausius Cha cha
dar Hitmanas neblogas. net nick’a pasirinkau toki Cha cha

Call of Duty Gerai
Labai maloni ir įspūdinga atmosfera. Pvz. kai pradžioj žaidimo eini per laukus, o virš galvos skraido naikintuvai, šokinėja parašiutinikai. Arba, kai reikėjo laive plaukt…Girtas

Neblogas, bet grafika tai ir geresne galejo but…

Na, hitmanas tai man bilekoks geimas… Bet cia tik man

hitmana kaip ir flashpointa reik moket zaist. man patinka hitman 2 ir 3 nes ten reik galvot kaip ant silent assasin praeit. man tai patinka
aisku flashpointas daug geresnis. daugiau vietos fantazijai Cha cha
tik mano kompas levas… geru grafiku nepaveza Nežinau

Daug vietos fantazijai yra ir Far Cry Cha cha Arba Serious Sam - tik spek saudyt Cha cha Man tokie geimai patinka Taip

skoniu skirtumai Šypsena negaliu pakest serious sam. man tai totali nesamone. bet jauciu cia tik man taip.
far cry turiu bet kompui kazkas netaip. neinstaliuoja Žliumbia tai nzn kaip jis atrodo. tik demo zaidziau. ten labai nedaug vietos fantazijai

Cia aisku kaip kas ta fantazija supranta Šypsena Man Serious Sam tai yra tikrai geriausias zaistas zaidimas mano gyvenime… Suzavetas juo buvau…

as fantazija suprantu kai yra ne vienas ir ne du keliai ir budai pereiti misija. kai yra dideli map’ai. kai reik pagalvot kaip protingiau ir su minimaliais nuostoliais prasisukt.
daugiausia vietos fantazijai yra Mission Editor
man svarbiausia kad veiksmas, aplinka ir t.t. butu kuo maziau nutole nuo realybes

Hehe, matai - skirtingi zmones, skirtingi norai. Tikro realumo joks zaidimas dar nera isgaves ir negreit isgaus… O Serious Sam yra nerealu… Dar jokio zaidimo zaisdamas nejauciau panikos ir nevilties, o jame tai pajauciau (!!!) pirma karta. Kai iseini is kampo ir horizontas net juodas nuo atlekianciu priesu. Issaudau, pasisuki - is kitos puses dar didesne lavina. Siaip ne taip issisuki, ginklu nulis, gyvybe 5%, iseini drasiai (nu kiek tu priesu gali but po galais!!!) is uz kampo, o ten trecia tokia banga pareina. Tada pradedi keikt ir gyvenima ir visus aplinkinius Cha cha

del to ir parasiau "kuo maziau nutole nuo realybes"… siaip as zaidziau serious sam.

Setonas, kaip matau patiko SS, pabandyk Nitro Family. Ten taip pat tonos priešų, bei tas pats Serious Sam varikliukas…Mirkt

Geriausias ir realistishkiausias Americas Army http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/197344.20
1-=(365587284

nu jai šneketi apie tokius kaip battlefield1942 tai net nezinau, neivieno iki galo neperejau(nusibosta greitai), geriausi man tai strateginiai tipo medieval ir pan.

ir beja ko šita tema dar neuždaryta, taigi apie kara ju milijonas, mano tai uždareCha cha juokauju

serious sam apie kara ?
kas ten su kuom kariauja ? paprashciausiai skersti viska kas juda, gal tada ir quake apie kara Cha cha

kai nėra ineto,jį palošiu,bet mohaa kopijaLiūdnas

apie grobikiškusCha cha
p.s.ne maPijaNe

Wolfenstein irgiGeraiTaip