Geriausias savaiminio įdegio kremas

Hm, o kuo konkrečiai gali būti nesveika? Nes pvz. vieni iš jų atrodytų, kad kaip tik ne tik įdegį suteikia, bet ir drėkina odą, o čia, manau, didelis pliusas Taip

kai prireikia- naudoju Johnson, bet kvapas tai varo is proto Veee ir rubus tepa, bet tepantis kasdien atrodo gerai ir tolygiai pasiskirsto spalva. man kazkaip nepatinka ne soliariumai, ne kremai- naturali odos spalva geriausia Niam niam
Mirkt

Mano mamule tai purskiamus naudoja, berods Garnier siuo metu turi Gerai

man patinka Johnsons holiday skinGeraiGerai!!!

nu man tai jis net labai nepatiko , ir dar uz suknele nuomoje teko paklot gero pinigelio nes tas idegis sugadino ja.

man irgi patinka. nors tai nera tikras savaiminio idegio kremas. bet uztai nebuna jokiu ten nelygumu ir atspalvi suteikia labai svelnu. tik siek tiek. kiek ir noris Šypsena

na siaip jei maudaisi kasdien ir naudoji pilinga tai kaip ir normaliai viskas ten atrodo… Nekaltas
Garnier Skin Summer Geraiir kvapas ir spalva… nepalyginamai su J&J holiday skin…

nenaudoju jokių savaiminio įdegio priemoniųŠypsena

o man garnier kvapas nepatiko Ne

DOVE
Summer glowGerai…labai geras kuno losjonas!!!

na as tai labai patenkinta garnier sawaiminio idegio servetelemis neperku kazkaip tu kremu nes nesiteplioju kasdien, norisi kad oda butu siek tiek tamsesne uz naturalia… o kaip pasiziuriu i kitas merginas kur kasdien tepasi ta krema iskart ant visu matosi jog ne nuo soliariumo ar naturalios saules o butent nuo kremo ruda… man patinka kuo daugiau naturalumo…

Nesinaudoju jokiais kremais Blogai Mergytes, galit bandyt nesipraust savaite kita - ir ant kremo sutaupysit Taip Girtas

Soliariumas geriau už kremą, bent jau rūbai nesitepa, bet aišku kas per daug tas nesveika ir netgi negražu

nezinau, nivea turejau purskiama, siaip patogu, tik kad smirda.
Na visi tie kremai smirda, del to ju nenaudoju.

serveteles ir man lb patinka
nivea irgi neblogos serveteles

Na naudoju garnier…7 balai.wisa walanda smirdziu,ir tai netolygiai uztepu.ei,o kas tas pilingas?

johnson&johnson neblogasGerai tolygiai nusiplaudavo…tik man asmeniskai biski kakla grauzdavo…

pilingas - tai šveitiklis Mirkt

va Garnier kvapas man irgi nelabai patinka. o neseniai nusipirkau Eveline stangrinantį ir suteikiantį atspalvį kremą, tai visai patiko ir kvapas ir kad dar šiokį tokį blizgesį duoda Gerai