Geriausias moters draugas - veidrodis?

Aha Taip Taip Taip megstu kraipytis pries veidrodi.

Veidrodis būna geriausiu draugu tada, kai be išlygų patvirtina, jog aš - pati nuostabiausia. FlirtasLaimingas Visais kitais atvejais - daugmaž priešas. Cha cha

O šiaip geriausi draugai - Vyras. Taip Pats pats geriausias draugas - manasis Vyras. Viskas aišku ir paprasta. LaimingasMirkt

Man siuo metu geriausias mano keturkojis draugas - lova Cha cha

Va va - ir man - apie ja pagalvojus ir apie miega net silpna kojose pasidaro… Mirkt

man tai tikrai labai geras draugas yr veidrodis Cha cha atsiklijavo veidrodukas galinio vaizdo mašinoj, tai vienintelis blogumas, kad jo nėr, tai kad įsėdusi į mašiną negaliu pasižiūrėt į save ar lūpų pasidažyt Cha cha

  • Veidrodeli veidrodeli, kas pasaulyje graziausia?..Flirtas
  • pasitrauk, kiaule, per tave nematau.

Drovus

veidrodis mano gyvenime tik pazistamas, o draugai ir drauges yra gyvi zmonesLiežuvis

as tai turiu keleta “geriausiu draugu”: lova, telikas, knygaNekaltas

tikrai, kadNe. O kas, tai dar reikia pagalvotiNekaltas

o, va cia ir as pritarciauTaip

spakliaus nepamirskit

kalbi kaip tarybiniu laiku liekanaNekaltas

o is kur tu zinai kad as ne tox?

nezinauNekaltas tai mastau, kad galbut…

Toms kuriu vienintelis draugas veidrodis - uzuojauta del jusu asmenybes nesubrendimo ir sekmes dziaugtis savo senmergisku groziu gilioj senatvej, kai sakaJuokiasi

NU JO,KAIP SMAIKSTU,VYRAI IRGI DRAUGAUJA SU JUO,KARTAIS DAUGIAU NEI MOTERYS.

Ir tai didele dalimi del moteru, nes del ju reikia skustis. Mane tai, atvirai pasakius uzknisa skustis, bet labai jau myliu savo suzadetine tai… be to nemegciau nesiotis dalies savo pusryciu, pietu ar vakarienes savo barzdojePavargęs

nemėgstu šoko terapijos iš ryto… Cha cha todėl į veidrody žiūriu kartą per savaitę… Pavargęs
kaži ką tai turėtų reikšti…

siaip yra ir tokia vyru grupe…

…kad veidrodis suskiles arba purninas…
o gal i antra puse jo ziurejai?