Geriausia gydykla Kaune![rinkimai]

o man kaip ne kaunietei paskaitinėjus iš šalies susidarė toks įspūdis,kad temos autorius varo į vienus vartusNekaltas o tikslas to REKLAMA…

[quote]
wela rašė:

Norėčiau irgi patikslinti, kad triušių miksomatozę būtent išplatino žmonės skiepydami savo jau sergančius ar užsikrėtusius triušius, tuo padarydami triušius miksomatozės viruso nešiotojais. Miksomatozės ligos atveju ligos židinyje triušiai naikinami. Kol nebuvo vakcinos nuo miksomatozės, jei triušiai susirgdavo, tai ir nustipdavo, taip uždarydami ligos plitimo ratą. Kai tik pradėta skiepyti kaip nori ir kada nori, viskas ir pasidarė. Todėl triušių augintojų šioje vietoje nepateisinu.

Na jeigu vetai laukia, kad nevakcinuoti gyvūnai patys nusibaigtų - tai atsiprašau. Blogai Taip, miksomatozės židinyje triušiai naikinami. Negirdėjau nei vieno atvejo (gal ir buvo, nežinau) kad vet. tarnyba juos būtų naikinusi, o apie naujus ligos atvejus ūkininkai skelbė pakankamai dažnai.
Be to, tarnyba skyrė pinigus diagnostikos įvairiausioms priemonėms,ligų monitoringui, naujausių automobilių pirkimui!!! kai tuo tarpu praktiškai atvirai masiškai sirgo triušiai. Geriau būtų vakcinos visiems užpirkę. Na bet čia aišku diskusijų klausimas. O bet koks skiepinimas geriau nei neskiepinimas, nes Lietuvoje išliko dar triušių fermų, be skiepinimo jos vargu ar būtų išlikę. O jei dar būtų skiepinę vetai, o ne patys ūkininkai, jiems tikra būtų atėjęs bankrotas, nes triušienos savikaina ir taip nemaža, praktiškai pelno beveik nėra. Šypsena

Būtent ir man taip atrodo, nors aš irgi visose pozijose V.Sauriui rašyčiau po 5 balus, o apie kitas klinikas nieko negaliu pasakyti, nes jų paslaugų ir neprireikė.
Bet kam čia ta reklama Nežinau

Kas čia per gydytojas Kalvauskas? Apie tokį negirdėjau.Šypsena

Matyt turejo omeny Kvalkauska.Šypsena

Sergančius ir įtariamus triušius privalo ūkininkai naikinti vietoje, ir nemanau, kad vet .tarnyba tai padaryti turėtų už juos. Bet žmonės kaip visada - kai triušiai neserga, tai jie jų neskiepija, nes taupo, kai jau suserga - tada jau būna gaila, nes reikia visus naikint, tai jie tada skiepija ir padaro triušius viruso nešiotojais ( o mintyse džiaugiasi kad savo triušius išgelbėjo, kai ištikrųjų sudarė palankias sąlygas tai ligai plisti). Žmonėms trūksta informacijos, o kai jie ta informaciją gauna - netiki ir padaro savaip, o po to skunžiasi.

tikrai as ce nevarau i vienus vartus ir jokios reklamos nestumiu, nes man is to jokios naudos. man tik idomi si tema. beje negaliu komentuot kitu gydyklu nes jose neteko niekados lankytis.

beje galiu pasakyt kad kai mokiausi akademijoj reikedavo kriaucialiuno klinikose i semestra karta budet. bet ten kaip lazas dvare. stovi stora sesele liepia isvalyt visas dulkes, isplaut grindis, narvus. kai viska padarai ir neber ka veikt ateina ir liepia viska per naujo daryt tipo kad nestovetume veltui. taip per diena ta diena kokius 3 - 4 kartus viska perplauni. manyciau Blogai

na as drysciau teigti, kad plauti klinika reiktu kuo dazniau…ir labai gerai jei net ir 5 kartus per diena…ten visgi yra gydykla jei ka, pilna mikrobu ir visokiu negerybiu…kaip tau atrodo jei tave atveshtu i pridergta ligonine ar tu noretum ten gydytis. o as moku pinigus tam kad gauciau savo suns gydymui kokybe. as jos ir noriu. taip kad nereikia verkti del to kad plovei grindis…niekas savo darbou nepradeda nuo vedejo ar direktoriaus posto…beje delSiaurio, kai mano suniui buvo blogai jsi neatvaziavo, n ors garsiai visiems skelbiasi kad visa para i namus gali atvaziuoti. vot tep.Piktas

o dabar del balsavimo
penki balai kriauceliuno klinikai visais keturiais aspektais. as labai patnkinta darbu kuri jie ten daro.
o uzh gydytoja tai V. Mačijauskas. nerealus zmogus didelis gerietisCha cha

beje dar del to plovimo, man syki teko atvesti suni i viena gydykla, kur buvo viskas purvina, o dar dideliu babkiu norejo. as apsisukau ir ishejau…mane net supykino…VeeeVeeeVeeeVeee

taip taip V. Mačijauskas tikrai geras ir malonus gydytojas Šypsena

Noriu paklaust Laukiniuz: ar studentai, bet grindu plovimo per tuos budejimus, ka nors daugiau darydavot? Gerai, kai svaru, bet gi ten ne busimi valytojai mokosi.

manau mokosi jie ir ne tik valymoMirkt

Man tikrai idomu zinoti ar kas nors pasikeite toj Veterinarijos Akademijoj nuo to laiko, kai isejau "diplomuota", ar nelabai.

As uz Vaitku(Kriauceliuno kl.) labai geras chirurgasGerai ir laaabai maloniai aptarnaujaGirtas

Man atrodo kad nelabai,nu bent jau ne daug kas…Nekaltas

na zinai as stojau i veterinarke ne tam kad grindis plaut o mokintis. tegu jie patys ta darba dirba o ne studentus isnaudoja.
per budejimus stambiu gyvunu klimikose liepdavo mesla krauti i gruzikus kad isvestu, grupiokui pasitaike kad lavonine rejkejo valyt. jej kas mokes zino kad skyscio 5cm ant grindu nes toki bordiurai, ir nuo dziku visas tas meslas atrodo kaip gyvas Veee nemanau kad is tokio dalyko ka ismokt galima Ne

merial tikrai niekas nepasikeite (mokiaus pries 2m)
ema_v tikrai per budejimus tik valytojo darba atlieki Piktas

gal tave ten gyde Laimingas

nu tai jo kai budi tai turi valytLaimingas

nagi nagi bukit aktyvesni Taip
ir labaj prasau tu kurie jau balsavo perbalsuoti pagal naujus kriterijus Liežuvis
ir klausimukas: kur buvo pasisakyta uz gydytoja Macijauska (snauceris) ir Mčijauska ar jus balsavot uz du skirtingus gydytojus ar macijauska turejot omeni kaip Mačijauska?