Geriausi kabliukai(daugmaž aišku). Renkam blogiausius

Apie blogiausius sunku ka nors pasakyti ,stengiuosi su jais reikalu neturet,nors teko isbandyti ROBINSON,KAMATSU,SUMMO skaitau kad ne patys blogiausi,bet vistik neprilygsta GAMAKATSU,OVNER,ASHIMA. Kazkodel dingo is parduotuviu ASHIMA ,buvoGeraikabliukai,labai gerai zuvis pati uzsikirsdavo ant dugnines

is tu prastu turiu dar rusisku nemazai , labai zapaasliyvas buvau tais deficito laikaisCha cha

dabar man Cobra visai smagus
http://www.salmolita.lt/?page=shop/browse&category_id=02af3f6fe772
6eb59a8fcb96a775242e

Na po sio savaitgalio net nzn, ble gaudant dugnine vienas kabliukas atsilenke, ir atrodo niekur ikabines nebuvau Nekaltas, ir stambios zuvies netraukiau… neisivaizduoju, gal koks brokuotas papuole…

Šį atviro vandens sezoną atsikandau pigių kabliukų (ko gero kai kam iš jūsų tai atsitiko anksčiau). Taigi šioj temoj vos ne vieningai yra giriami Gamakatsu. Bet va atsidūriau tarp dviejų priešingų nuomonių (ir abiejų nuomonių pareiškėjai yra pakankamai rimti žvejai) - viena pusė teigia, kad iš Gamakatsu likęs tik vardas, jų žiniomis šie kabliai ir atsilenkia kur neturėtų, ir lūžimų ne į temą pasitaiko,nes jie neva štampuojami kažkur Lenkijoje (ar tiesa ??? ). Kiti (kaip ir čia) visgi pirmenybę atiduoda jiems (na bent jau tam tikrais atvejais). Kas kokios patirties turite, ką manote, kaip yra iš tikrųjų ???

Norejau parasyt Ashima,bet ziuriu tema starogo obrazca.

nu gamakatsu niekad nepavede

1 - Owner Čia man geriausi. Prastų neperku…

Nueini i turgu ir randi blogiausius,ten tokiu pavadinimu buna,kad gyvenime negirdejai.O kita karta tie patys jau buna su kitu popieriuku.

Atkreipk dėmesį, kad tų Gamakatsu kabliukų yra visokių modelių. Todėl pasirink, kokių tau reikia pagal numatomą laimikį, ir nereiks vėliau skųstis. Pvz., aš mėgstu plonos vielos kabliukus, jie daug kuo geri, tačiau kartais atsilenkia užkibus didesniai žuviai ir stipriau patraukus. Bet juk yra lygiai tokio pat dydžio, tik storesnės vielos kabliukų - pirk juos, jei nori, ir jie neatsilenks. Bet kibs blogiau. Taip

viskas ok, ieškau tam tikro modelio (artikulo) ir tam tikro numerio Gamakatsu kablių. Paaiškinsiu - turėjau problemų su pakirtimu žvejojant lynus, tai va gavau pasiūlymą iš žmogaus tikrai išbandžiusio begalę variantų, ką konkrečiai reikia pirkt, bet bent jau Šiauliuose jų beveik nėra Ne. Gal Vilniuj ar Kaune galit patart kokią pardę kur jų (Gamakatsu)pasirinkimas nemažas ???

Spiningavimui SUSAME galvakabliai Gerai Taip

as kamasan naudoju ir galvos nekvarsinu.

yes, būtinai pasinaudosiu tavo patarimu Taip