Geriausi filmai apie kara...?

Machiau, tikrai geras filmas apie kara, realus iki galvos skausmo,
ten veiksmas vyksta pasienije zonoje tarp Serbijos ir Bosnijos.

Gladiatorio tikrus faktus zhuda endas.

apskritai Hollywood turi problema su endais karineje tematikoje

OoO taip sitas filmas liux!patarciau pasiziureti.teko ziureti ji kine.labai tikroviskas, realistiskas ir gerai parinktas parg. aktoriu minetasis Melas Gibsonas.

Geri dar filmai buvo Pearl Harboras ir Narsioji sirdis.

Geri buvo Drąsioji širdis, Hard war. Teisybė kad holivudas turi problemų su pabaigom, o filmas Už priešo linijos, tai visai nevykęsNe

‘black hawk down’Gerai
‘tears of the sun’Gerai
‘we were soldiers’Gerai-sitam filme ,vieta kur ima japonui uz koju ir nusineria oda,taiVeeebrr…Veee
and so on…apie kara,nemazai filmuku yra neblogu pakurtaTaip
‘pearl harboras’-liux,griebiantis uz sirdelesDrovus

[quote]666liuzhas rašė:
apskritai Hollywood turi problema su endais karineje tematikoje

[/quote]

o kaip O.Stone’as su savo trilogija? imho ten viskas tvarkoj.

mano manymu geriausias filmas apie kara yra No Man’s Land - tai ne holivudinio tipo filmas, atskleidziantis karo beprasmybe. Tiems kas domisi ne vien tik "pigiais" filmais apie kara - sis Rekomenduotinas[/]!

[quote]wisdom rašė:
mano manymu geriausias filmas apie kara yra No Man’s Land - tai ne holivudinio tipo filmas, atskleidziantis karo beprasmybe. Tiems kas domisi ne vien tik "pigiais" filmais apie kara - sis Rekomenduotinas[/]!

[/quote]

prie rekomendacijos pridedama nuoroda i tema apie shi Gerai filma:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/83995.462-=(850771433

Geriausi filmai apie kara yra - Rusu filmai Taip Hollywoodui dar tikrai reikia pasimokyti !!!
PS:Cia del to, kad amerikeciai dar nekada nekariavo savo teritorijoje Taip

pabraukchiau - sovetu epochos filmai,
dabartiniai rusu filmai apie kara tai irgi pif-paf oi-jo-joi

o kaip O.Stone’as su savo trilogija? imho ten viskas tvarkoj.

[/quote]

Manai kodel gi ji taip 6tatuose "myli"?

"All quite western front" WWI mesmale.
Paskutinis epizodas isimenantis, kai kareivis iskisa galva is apkasu, kad nupiestu ciulbanty pauksciuka (isivaizduok tai buvo bene vienintelis jo matytas pauksciukas fronte) ir gauna kulka i kakta Nustebęs.

We were soldiers geras filmas, nekreipiant demesio i nemirtingaji Gibsona Šypsena
eilinis rajenas ispudingiausias

Turiu draugeli pamisusi del vokisku tanku, tai sake, kad sito filmo pabaigoj vaziuoja tikras orginalus Tigras, kuri Spielbergas pasiskolino is vieno kolekcionieriaus. Su 1000 litru benzino nuvaziuoja 100km.
Overlord rulez.

daug idomiu komentaru perskaiciau Cha cha bet sitas vienas idomesniu Cha cha idomu vapshe tie kurie rasho,kad gelbetojas geras suprato apie ka ten veiksmas ir kas su kuo kariauja?

nu tik ne 1000 litru…kokie 500l tai dar tikiu,bet ne shtuka…

filmai sia tema tarsi buvo pamirsti kol nebuvo sukurtas"gelbstint eilini rajena"
cia tai geras filmasGerai
o visai neseniai ziurejau "plonyte melyna linija" ir likau ziauriai apviltaLiūdnasNe

o ta linija ne raudona kartais buva?Liežuvis