Geriau paklauskit, kas nenori....

Tave myli: Jis pastebi mažas detales, kurios tave džiugina.

Visi mėgstame grandiozinius gestus, tačiau mažosios smulkmenos yra svarbiausios. Pavyzdžiui, jis prisimena jūsų mėgstamą ledų skonį, kvailą TV laidą, kurią žiūrite, kai jums liūdna, arba jūsų paties pirmojo augintinio vardą . Šie dalykai rodo, kad jam rūpi peržengti stereotipinius dalykus, tokius kaip gėlės ir saldainiai (bet mes juos vis dar mylime) ir bendrauti su jumis asmeniškesniame lygmenyje.

50

Taurė

Myli tave: Jis visą laiką tave stebi.

Daugelio romantiškų dainų autoriai suprato: vyras, kuris tave iš tikrųjų myli, negalės užmesti akies į tave. Daugelis vyrų pasižiūri į šį ypatingą žvilgsnį, kai visi esate pasipuošę penktadienio vakarui. Bet jei pastebite, kad jis stebi jus su nuostaba ir jauduliu, kai darote paprastus darbus , pavyzdžiui, ruošiate vakarienę ar apsivilkote paltą, jis greičiausiai yra įsimylėjęs .

Vyras ir žmona lovoj:

-Brangusis, paimk mane !!!

-Aš niekur nevažiuoju

Mūsų santuoka laikosi ant to, kad aplink visi yra dalbajobai, t.y. nėra pas ką išeiti

Ji buvo tokia baisi, kad jos minetą laikė analiniu.

Ilgai ieškojau G taško pas žmoną, o pasirodo jis pas jos sesę

44

13:31

ech

Jūsų dvasiškai turtingas vidinis pasaulis absoliučiai nerūpi tam, kuris suplanavo jus išpisti

-Nu kačiuk, kelkis

-Leisk dar biškį pamiegot Jurga …

-Aš ne Jurga, aš jos vyras

-Kur gi tas vyras, kuris mylėtų mane tokią, kokia esu?

-Aš tave myliu Širdis

-Ne, tu bjaurus Pavargęs

Jei moteris nešoka pagal tavo dūdelę, reiškia su dūdele pas tave ne kažką …

Tėvas pasakė, kad aš 22 m. net lemputės nesugebu įsukt.
Žinau, kad jis neteisus - man 23.

Padori moteris iki 30-ies turi pagyventi su įvairiais vyrais, kad suprastų, jog visi variantai - idiotiška idėja

-Gydytojau, turim bėdą - nusibodo seksas

-Ką gi, reikia paįvairinimo, pvz. užsiimti juo netikėtuose vietose Idėja

-O galima čia?

-Galima, mieloji, tegu vyras tuo metu pasivaikšto

Galų gale kiekvienas supranta savo klaidas: ir kad tu buvai durna, ir aš, kad buvau su durne

-Alio, Vytą galima?

-Jis miega

-Kai prabus, pasakykit, kad skambino Petras.

-Ką reiškia, kai prabus?

33

tai va