geri laikai

dr. Hm. Nu kad ne. Buna, kad nesinori ypatingo demesio ta vakara, tai del vaizdo gurksteli kazko (degtines grynos nesu gyvenime ragaves). Nu lyg ir nieko, miegas suima ir tiek. Ar i kalnus einant kur nors 3-io pasaulio saly, pries valgi butina 50gr spiritinio gerimo.

as siuo kl kategoriskas…i menesi bent karta reikia nuresetint procesoriu su Butelis Cha cha…tiesa,as nekisu savo nuomones,bet man pvz smagu issitaskyt retkarciais Apkabinimas Girtas

Cha chasu saiku viska galima daryt… tiek tas stiklas kitas alaus/vyno ar ko stipresnio, problemu nepridaro, tiek koks cigariukas retkarciais.

tai jo jo, nekategoriskas ir as Šypsena

LS>imesk dar ka nors muzikos tokiam stiliuj Apkabinimas…noriu kazkoki cd issikept,neturiu aideju ko noriu Cha cha

nesuprantu tu kurie nevartojantys… reiskias kazka kita vartoja Klasta

Mrc> o as nlb suprantu tu kurie geria visa savaitgali kad pakskui savaites pradzia darbe ziauriai sunki buna Šypsena

sita man belekaip: youtube.com/watch?v=kg1ys_Fl6Qs&feature=player_embedded rami tokia Gerai

Edgariukas > tiesiog kalida… negali sustot… zinai, kad sekamdienis turi buti ramus, bet vistiek uzsikabliuoji,… Cha cha

oi, su muzika tai sunku pataikyt i ‘toki stiliu’. nu bandau Gorillaz - Stylo (Alex Metric Remix) Downtown Party Network - Heart Break Dancing (Original Mix) Gliterium - Why Don’t You Dance Golden Parazyth - Hello My Friend Golden Silvers - True Romance (Penguin Prison Remix) Cassius - I love you so (Scream Remix) Kick Punch Gang - Electronic Brother Lemaitre - Primeval Atom Lost Valentinos - Stars Get High (Metal On Metal Remake) Mario Basanov and vidis ft jazzu-Whos shot the silence(downtown party network remix) Olav Basoski - New Day (original mix) Tensnake - Coma Cat The Chemical Brothers - Swoon (Don Diablo Remix) The Dead Rose Music Company - Just A Bitter Love Mylo - Destroy_Rock_&_Roll_(DJ_Lightning_Strike_2011_Remix)

nuo kada saab’as yra “driver’s car”? NUO KADA? Trasoj ruko nuo silpnesniu masinu tik daina. Isestum i kokia BMW, juoktumeis is saabo kaip dabar is volvo.

Kosmoz - atsiprasau, pataisiau pirma sakini: <Tik persedes is Saab’o is tiesu supratau ka man asmeniskai reiskia savoka 'driver’s car’.>

saabas ne posukiams grauzt, o greitai ir patogiai autostradose skrist. Taip paemus, tokio dydzio ir FWD drivers car nebent mondeo st220.

Kosmoz, as tik savisvietai paklausiu, o tu esi kiek km nuvaziaves su 9-5 Aero? As gi pataisiau pirma irasa - idejau <asmeniskai>. Lyginu su tuo, su kuo galiu palyginti.

kosmoz tiesiog lygina viska su greicio aftomobiliu XM’u Šypsena

O tada paaiskinkint ka reiškia frazę - user friendly ? - mano supratimu draugiskas vairuotojui -tai yra “atleidzia” jo klaidas, padeda draivinti ir t.t., o visokios britvos, M3 ir kitokie XM’ai yra aštrus ir nedraugiski, padarius klaida “baudžia” iš karto … Nekaltas

ir pats vairavau AGRESYVIAI, ir buvau vezamas ties ESP isijungimo ribomis, ABSOLIUCIAI NIEKO YPATINGO nera posukiu iveikime pas ta aero. e46 320d geriau posukius grauzia. prasichekink kaip saab 9-5 aero atrode top gear power lap, gavo putu vos ne nuo visu testuotu masinu.

jau nebe XM`a kisa visur, o e46 Juokiasi nes matomai busima masina, tai bando banga adaptuoti prie naujo putiko Juokiasi Juokiasi

tai kur logika… jei tiek arkliu sukisa i sunku prieki su vienu priekiniu varomu ratu Juokiasi

Kosmoz - nu trecia karta gi kartoju, kad mano ispudziai yra grynai asmeniniai subjektyvus ir nesiremiant jokiais isoriniais informacijos saltiniais, o tik automobiliais, kuriuos as esu vairaves ilgesni laika (pastebejau, kad test draivas nelabai atskleidzia ‘pojuciu’ sriti, visgi negali per trumpa laika pazinti masinos, kad galetum ja pasitiketi agresyviai vaziuodamas). O kaip zinia asmeninius ispudzius galima pakeisti tik kitais asmeniniais ispudziais ir patirtimis, jokie ekspertai tam nepades, nes jie juk turi kitus asmeninius ispudzius ŠypsenaNoreciau kada rimciau BMW isbandyti, tik bijau, kad isankstines nuostatos susijusios su tuo prekes zenklu kazkiek itakos ir ispudzius. Nes labai daug saltiniu teigia, kad BMW yra dieviskas automobilis Mirkt Cia panasiai kaip ir su iPhone - kai matai zmones vos ne seksualiai susijaudinusius nuo to metalo-stiklo gabalelio - yra sunku paciam islaikyti tinkama objektyvumo laipsni kai ji pasiimi ir nesupranti what’s the fuss, kai net baterija paros neislaiko. Šypsena