gerai vaziuoja

davai atvaryk duosiu euru litu ir netik Šypsena)) Labas

Juokingi man tie jusu stumimai “teveliu vaikelis” ir pan. Kad jis ir butu toks jis tai neigtu, o jus nebudami jam draugai to ir nezinotume, nes nemanau, kad jis pats prisipazintu, kad toks yra Šypsena Ir vapse nestumkit tokiu nesamoniu, nes juokingai skamba. Cia tas pats, kas as apie Ubeikos vidini grozi pradeciau sneket jo nepazinodamas. jau buvo cia toks vienas provincialas, kuris gvildeno sita tema. Peace LabasP.S. Gabalas geras Gerai

man tai cia juokas ima idedi ka nors iskart pavydas, ar kas cia jum yra ir stumia nesamones, px, kad nezino nei kaip yra, nei ka Mirkt as is tevu retai kada imu pinigus, turiu as savo ir pasidarau pats Taip

Marchela dar geras ves_marc_-_i_like_it_hard_(radio_edit) Myliu

OUCH! automatas tokioj mašinoj Blogai

Burned> nieko pries tave neturiu, bet juokingai atrodo kai viena diena idedi jaguara mersa, o kita diena klausi kaip bauda atidet Cha cha

tai px ta bauda paprasciausiai turiu tu pinigu tai baudai sumoket bet yra kur ir geriau isleist, panaudot juos kad dar daugiau butu…todel ir klausiau nes galvoju neateitu cia su anstoliais, paskui priskaiciuos Mirkt

Įdomus įdomus mastymas, jai turi pinigų, tai geriau kitur išleist nei bauda sumokėt Cha cha

Burned> neturiu sito gabalo o youtube nerandu Užsispyręs

tai duok per skype jei nori galiu atsiust.susirask mano nick nepriklausau

kloune marchela,kaip as tau noreciau p!isti i nosi uz ta “vienas provincialas”(cia jau aisku kad mano adresu kalba),eik geriau pasportuok,gal busi i vyra panasesnis Ignoruoju

gabalai jusu tai Blogai cia kokiu ratu ar kokios bibienes prisiryt kad patiktu tokia muzika?

nu kazinau nereik cia nei ratu nieko zjbs tokia muzika yra , kiekvienam skirtingai patinka Šypsena) trushka nuleisk gaza biski maziau cia gazdink Šypsena

^ tave liecia tai?manau ne,o man jau nusibodo to klouno klouniados

px man asmenishkai,ar jis pats turi pinigu ar ji tevai ish;aiko,dapezdy,turi apie zmogu nuomone ir vsio Nekaltas

gera daina Šypsena

trushka> reiskia taip ir jauties jeigu iskart galvoji, kad tavo adresu snekama Juokiasi

uztenka prisiminti tavo kelias zinutes pries kokia savaite,ta pati ciulbejai Taip

As apie provinciala, nesakiau nieko sake kitas zmogus, prasta atmintis Labas pisejau Juokiasi

^ne vienas “arIAlis” zvenge,kol… Ufff