Gerai, paskutinis bandymas - ieškau kekšės

Tai ne nx

na,jei be zodzio kekse…manau rastum greiciau> Nekaltas

Na dar nepaskutinis, dar vienas variantas liko…

Apie ka cia tu? Siaip tai blin kokias kekses isdulkinom sivakar, tai pzdc Baisu “Zemyn upe” su draugeliu buvom, 2 tokiasd savalkas parsivezem, tai ir by-bius paciulpe, ir pist dave, o iskrusus apacios namo isvaziavo. Myliu tokias Moteris

nenuamaruos birka tavo po to Cha cha? o gerai nugrauze?

I stikline su degtine pamirkys,islakstys visi amarai… Taip Cha cha

Nu siaip gal ne, tikekimes! O siaip tai nesupratau - atejo merga, atsege pati dzinsus, issitrauke birka ir pradejo ciulpt. Nei prasiau, nei ka. Teko po to ta proga ir padulkint, nebuvo jau kur dingt Cha cha Pzdc… pzdc koks vakaras sis buvo Juokiasi

*skylė*vokis, *skylė*vokis, o man nuo to krusimosi tai dabar pimpala net skauda Liūdnas Dulkinau kaip isprotejes Cha cha

Nu, Arūnėli, visai pagedai Apakęs

jo…sekmes… Cha cha

dar i skelbimus idek Mirkt

Idesiu, visur idesiu kur tik galesiu Cha cha

Kodel pagedau? Kad kazkas uzsimane paciulpt man? Cha cha Ir man kartais pasiseka Juokiasi

Uj,kaip cia ziauriai … Apakęs Veee BaisuBet sekmes,anyway Labas

man atrodo tu ta istorija pac sukurei,kad neatrodytum tox beviltiskas Juokiasi Liežuviso jei ne ir jei tikrai dziaugies papises tokia ziurke tai tik tokios ir teesi vertas Laimingas

Jap, jap, sukuriau pats as sia istorija Juokiasi O tu eik toliau i gyvenima pro rozinius akinius ziuret ir klausinet durnu dalyku kaip “ka padarytum del meiles” Juokiasi Malalietkos bazaras Cha cha

taigi tai zema Blogai

Kaip durnam paaiskink ir nurodyk 3 priezastis - KODEL?

tai ar atsirado bangoje nors viena pgl si skelbima?! Kietas

sex’as uz pinigus… Nekaltassex’as su zmogum kuri jau pries tai dare simtai… Nekaltassex’as su zmogum kuris gal but serga kokia nors baisa liga Baisu