Gėlės

Gėlė Gėlė Gėlėreikia myleti Flirtas

Kam tos gėlės? Geriausia tai sterili aplinka.

Tikrai jos Veee

na būtų tris ar penkios tai dar nieko, o dabar jos visur

tik nesakyk,kad dar jos turi savo kvapa Apakęs

**

**

nu ir ??? Nekaltas

Man kai per daug, tai irgi negražu. Tačiau jei viena ar dvi kambaryje tai visai nieko ir pakęsti galima.

Gėlių namuose turi būti. Jos suteikia jaukumo namams. Taip Tik aišku, jei ne per daug jų, kai pasisukt nebėr kur Pavargęs Cha cha

man tai jos netrukdo tegu buna bet kai laistyt reikai jos tada man trukdo Juokiasi

pas mus ne butas,o atograzu miskas… Pavargęs nakti kai ruktelt einu baisu su chalatu neuzkabint kokio wazono,bo ma tajp ****ilei atrasytu… Pavargęs

mesk lauk tas geles, mes kai buta nuomavomes ant saldytuvo buvo gele tai po keturiu menesiu pastebejom kad nuvyto Cha cha niekam nedaejo palaistyt Šypsena o dabar is baxuro buta nuomojam tai isvis fainiai nieko nepyp proto del tvarkos ir t.t.

mano mociute bliam jas labai megsta, tai pradejau wykdyti namie akcija “kuo greiciau numarinkime geles” Šypsena

baisu

Uzuojauta… Nekaltas

Kazkodel as irgi nelabai susigyvenu su vazoninem gelem…nors man grazu,kai ju ne per daug Gėlė

prie kompiuteriu pasidekit kaktusiuka, jie sugeria kazkokias kenksmingas bangas Taip Kietas

puikiausia terpe astmai vystytis

Labai mėgstu gėles ir stengiuosi jų auginti kaip galima daugiau. Nesuprantu ko čia galima taip nekęst.

geles jaucia zmogu, jo laukus ir t.t, ne kiekvienas gali auginti geles, jei tau nesiseka, nelaikyk savo kambari