Gele \"Ciklamenas\"

Gėlėna tikiuosi kas nors atsakys i mano klausima nes tema kaip matau senoka truputi Šypsena

tai va, mano ciklamenas po paskutinio zydejimo (praeita ziema) numete lapus, bet isleido ir svieziu is karto. Per vasara jis gyveno su kokiais 3 lapeliais, paskui tikriausiai apie rudeni pradejo leisti daug lapu ir dabar jau visas lapuotas, bet ziedu nesukrauna. Tai mano klausimas ir butu toks: kaip priversti ji zydeti??
Gėlė

aikaik nu va tu ce man pasakei Šypsena o as jau galvojau galas mano ciklamenamŠypsena,bet kas keisciause turiu 3 raudona ,violetine ir ruzava karpytais krasciukais.Taigi raudona ir violetine pries kokes 2 savaites ,kai baige zydet ,pradejo mesti lapus ,is pradziu pagelsta,sudziuna ir nukrinta ,na visai kaip rudenyNustebęsneismeciau tik is kambario isnesiau nes nieko grazaus nelikoNustebęsO ta ruzava karpytais krasciukais taip pat pradejo mesti lapus ,bet jin iskarto naujus pradejo leisti ir ganetinai nemazai tu nauju lapeliuŠypsena
Tai kaip ce taip dabar yraNekaltas gal kas zinot kada galiu tiketis ir kitu tu 2 ciklamenu atsigavimo,nesa dabar ,jokiu gyvybes zenklu,na zinoma as jas karts nuo karto palaistai neleidziu isdziut,o gal reik ,na tai kaip ten???

Gerai, kad palaistai. bent rekomenduoja,literaturoje. Nekaltas Siaip dar rase, kad atsigauna po pora menesiu. Tada vel pradeda kraut lapus Šypsena