gelbekit..jauciuosi stora...

Mano nuomone tu visiskai normaliNekaltas

siaip tai pagal toki ugi tavo svoris ytra normalus… na o jei labai nori numesti keleta kilogramu pabandyk sportuoti, kaip kazkas jau sake, pageres ir nuotaika ir raumenuku vietoj lasinuku atsirasŠypsena

labai dekui visiems uz atsakymus…manau be reikalo cia pergyvenauŠypsenavakar pasisveriau gatveje,tai sveriu tik 57 kgŠypsena ir tai nepilnaiŠypsenamatyt namuose svartstykles sugedusios…siaip niekas gyvenime dar nepasake,kad esu pilnoka…bet ka jau padarysi,kad pati del to svorio taip pergyvenu…turbut man ta kompleksa ivare buves vaikinas…kuris visa laika pilvuka pamates sakydavo valgyk maziau…nors sveriau tik apie 50kg.

Pagal ugi sveri per mazai: gali priaugti iki 67 kg. Nors nebutu labai grazu. Bet nepanikuok taip. Buvo man taip, kad vonioj veidrodis rode per stora, o koridoriuj normalia. Dabar neziuriu ne i viena ir viskas gerai. Jei drabuziai geri, tai puiku.

Fainai, kad vis dėlto tik 57, ne 61kg. Nes man irgi jau būtum pilna Liežuvis Aš irgi 57kg sveriu Cha cha Tik pora cm aukštesnis.
Manau, kad daugiau pastangų reikia dėti į aktyvų kalorijų suvartojimą, o ne į skanaus maisto nevartojimą. Ieškok inf Sporto klube, ne čia. Aš iškarto parekomenduosiu daug vaikščioti Mirkt

Ai, tiesa, dar prisiminiau, kad standartiskai normaliausia kuno svori gali apskaiciuoti tokia formule: (ugis cm) - 110 = (kuno mase kg)
Taigi, 172cm-110=62kgLiežuvis

Na va, ateina laikai, kai temas apie valgymo sutrikimus galesit rakinti ir trinti ramia sazine - jau ikurtas forumas SVEIKATA:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showThreads/111-=(1998721125

Sportuok!!!1

O aš… o aš… o aš su ūgiu 165 įsigudrinau prie kompo atsiauginti lašiakus iki 64 kg!!!Apakęs
Čia per dvejus metus.
Man 26.
Na ką… mažiau picų-šmicų, daugiau salotyčių ir daigintų kviečių grūdų, daug prakaituoti sporto salėje… da kažkaip prisiversti bėgioti bent kas antrą dieną… nueis. Tuo labiau kad giminėj pampuškų nepastebėta, aš pampuškiausia, sesuo mano aplamai anoreksikė - "šakaliukų nuotykiai".
Da pastebėjau, kad riebėjant pilviukui ir užpakaliukui, menkėja savęs vertinimas… tad reikia įsigyti kokį gerbėją, kuris pastoviai tvirtintų, kad esi mieliausia, žaviausia, geidžiamiausia ir taip toliau, ir dar, manyčiau, vitaminų panaudoti. Kai kyla nuotaika, norisi straksėti, o kai straksi - krinta svoris Taip

Chia ir atsakymas ...

na ir vaikinas
Blogai

Šiaip tai labai faina, kad jau geriau jautiesi. Bet siūlyčiau ateity ne tik fizinę, bet ir psichologinę būklę prisižiūrėti. Nes iš pirmosios tavo žinutės buvo galima suprasti, kad dangus griūna. O pasirodo tik "svarstyklės buvo sugedę" Apakęs Šiek tiek pasitikėjimo savimi ir realaus pasaulio vertinimo trūksta, ar ne? Nekaltas

O tavo eks tai reiktų prisisukti varžtus ir dar pora vingių smegenyse įsibrėžti nepamaišytų. Per tokius paranojikus kaip jis ir tampa Moteris anoreksikėmis viokiomis Šypsena

Mano tai koficientas 18, bet vis vien noreciau sublogti. As manau tie koficientai nelabai nusprendzia ar zmogui reikia numesti svorio, ar ne. Kiekvienas tai ir patys suvokiame, kada mes jauciames gerai. O gerai jauciames, kai sau patinkame. Tai gal geriau reikia siekti to, kas mums patinka ir neklausyti kitu nuomomiu.

niu normaliai sveri!TaipMirkt