Geišos išpažintis

Skaiciau. Visai perfecto. Tik iš kur dabar paplito ta japonizmo banga??

Skaiciau ir man labai patiko. Turiu ta knyga namuose ir ai buna liudna-romantiska nuotaika, atsiverciu bet kuri puslapi ir skaitau… malonumas Niam niam Taciau, kazkur skaiciau, kad parg.herojes prototipas buvo pasipiktinusi knygos versija, nes… joje per daug suakcentuotas intymus dalykai. Bet as kazkaip to nepastebejau, man patiko parasymo stilius- lengva, stilinga, itraukia Drovus

Na nera labai paplitus.Domisi tas kam idomu Šypsena

pagal shia knyga kuriamas filmas (turetu pasirodyti kitais metais). rezhisierius Rob Marshal - tas pats, kur sukure Chicago.

gera naujiena, kad jis statomas GeraiVat del rezisieriaus, tai bijau komentuoti Nekaltas Nes Chicago, kažkaip tai nepapuolė į tų mano gerųjų įsimintinų filmų sąrašą Drovus

matai kaip gerai, imogen: greit galesi buti vien kinomane - nebereix knygu skaityti Cha cha

ech gaila… Liūdnas šitą jau perskaičiau Cha cha O būčiau žinojus Piktas Juokiasi

man labai labai patiko Taip ir idomu buvo, ir greit perskaichiau, ir kazhka naujo suzhinojau Gerai

Kaip tik šiandien pradėjau skaityti šią knygą. Dar nedaug perskaičiau, bet kol kas skaitosi įdomiai Laimingas Labai patinka tas japoniško stiliaus pasakojimas. Žiūrėsiu kaip toliau, lekiu skaityt Laimingas

**

**

Jau 100 puslapių įveikiau,kol kas neblogai,žiūrėsim kaip toliau, nes kai mama skaitė, tai sakė,iš pradžių irgi skaitė su dideliu įkarščiu, paskui paliko nebe taip įdomu Nekaltas

Na ką, perskaičiau Laimingas Verta buvo skaityti Gerai

Apakęs tai tu geiša ???

super Gerai viena geriausiu lengvu mano skaitytu knygu… Buvau taip isitraukus i skaityma, kad buvo sunku uzversti ir eit miegot Cha cha

joo as dabar skaitau Cha cha Cha cha labai liux! Geraiziauriai idomiai skaitosi…ziuresiu kaip bus toliau Šypsena

Si knyga tai kazkas nepaprasto. Nesikartosiu kaip daugelis, knyga is ties labai puiki. Parasyta stiliumi arciausiai siejanciu mus su veikeju. Matyt tai ir lemia, kad mes isigiliname ne tik i veikejo isgyvenimus, bet matome ir ji supanti pasauli. Suzinome apie geisas, japonu kultura, pamatome savo vaizduoteje tai ko gyvenime galbut nepamatysime. Didziausias minusas manau tai, kad si istorija galejo buti neisgalvota, mane tai kazkiek nuliudino. Jei neskaitete sios knygos, siulyciau zinoma ja perskaityti. As negalejau atsiplesti nuo sios knygos net vakarieniaudama Prancuzijos provincijoje. Perskaite patys, suprasite, kodel as negailiu tokiu graziu zodziu.

Unreal knygute Gerai