Gaudem pokemona

dr> Juokiasi Žliumbia Juokiasi Gerai bus kaip su grybais Juokiasikyborgai> saibu neisleidi,nes per ana zaidima nereikia is namu eiti Cha cha o su pokemonais reikia Juokiasi nes cia tas pats kaip grybavimas Juokiasi tik vietoj grybu, pokemonu ieskai Juokiasi

delfi.lt/mokslas/technologijos/taip-tai-yra-tiesa-susizeide -pokemon-go-zaidejai-gaus-ismokas.d?id=71864778Jauciu reik apsidrausit… blt cia rimta jau Cha cha

Va del geocaching visiskai sutinku su Bytwa. Pats isirases, sakiau ant ziemos i tailanda kai keliausiu, ten ir isbandysiu. axujenas reikalas vaikciot po vietas kur nera kokios labai turistines, bet prisiziurejau, kad ten nuveda iki visokiu vietu kur axujenas koks kaimo krioklys ir ten vos ne viduje ieskai to lobio Cha cha o vaikams sitas reikalas, manau gal kazkiek per sudetingas.

Mr>buvo ir pas mane nx etapas,su Travianu Kanda Apsvaigęs tik vienas teigiamas dalykas isimine,kad per ta traviata susipazinau su viena tyreja blonde is nesakysiu kokio miestelio netoli siauliu Girtas Juokiasi bet daugiau tai nx nx,debilizmas Pavargęs

Domo> tai ten lobius pagrinde ir slepia, kad butu kazka pamatyti Gerai savam mieste tokiu vietu randi, kad net neisivaizdavai tokiu esa Cha cha

Kad jau nuo senai tokie zaidimai pagrinde budavo zaidziami tam,kad uzkelti leveli ir pasidaryti pinigu Taip

Dr traviane du kartus laimejau… viena kart su xebra kita kart mano klanas buvo Cha chakaip tik Alte dirbau dar qwates net nebuvo… tai ir mokejo man uz tai kad zaidziau Juokiasiaisku as nei cento nemokejau Šypsenanaktimis keldavausi… tik zmonai nepatiko Cha chabet tada tapshniuku nebuvo Cha cha

youtube.com/watch?v=XkbRd-uK8d4blia,cia kaip babuinai su savo camriais dykumuose dreifuoja,tik biski rimciau? Juokiasi

apie ka jus cia ? Juokiasi Cha cha siaip jau apie savaite (tik psirodzius pirktinei viesuju rysiu informacijai apie pokemonus) galvojau kuris bangoje turi zemiausia iq

geriausiai pasakyt, kad kazko nezinai, ir taip atrodyt protingesniu, nes tipo sudais nesidomi Cha cha

Nu svarbu keli protingi yra, tai taip ir keliam savo iq Gerai

Taip, geriau su Google miegot ir kitų nešvarius trauzus skalbt. Cha cha

Juokiasi

Auris nusipirkai irankiu stala?

Ne dar, nespejau. A co? Šypsena

nesuprantu aš tų pokemonų, bet ir kitų nesmerkiu - kas kaip nori, tas taip savo laiką ir leidžia Šypsena

youtube.com/watch?v=jhxOW0CXNXE Gerai Taip

Išradingi vilniečiai jau ėmė pelnytis iš žaidimo. Plinta paslauga, kai ant dviračio sėdęs jaunuolis surenka žaidėjų telefonus ir juos kurį laiką vežioja, taip kaupdamas taškus ir prizus. Aišku, ne už dyką. Deja, būna ir kitaip, kai piktavaliai “Pokemon GO” žaidėjus nuviliuoja į nuošalią vietą ir atima telefonus. Laimė, Vilniuje taip dar nepasitaikė. Juokiasi ideju padave

dr> toje futbolininkų nuotraukoje, ten paprastos kojinės, ar “kompresinės”?

pokemonai pagal gps veikia ar pagal 3g?