Garsiai NE nusirašinėjimui

As gerai moku wiena dalyka bet ne wisus…

Tu teisusTaip Dabar gaudysiu ir bausiu visus nusirasinetojus per kontrolinius TaipCha cha Tik reikia sugalvoti kaip baustiNekaltas

jumoristas Cha cha "destytojai mato, kad mokais per semestra" Šypsena kaip jie gali matyti, jei buna bendros paskaitos visam kursui - 186 zmonems, plius dar egzai rastu, kai tavo pavarde destytojui tikrai nieko nesako…is kurgi jis gali zinoti, ar taiso zubrylos, istraukusio bloga klausima darba, ar kokio grazuolio, nei kart paskaitoj nebuvusio, bet gavusio is kolegu super spera??? Cha cha
Ir bent jau is mano asmenines patirties, pas mus gerus darbus turi, jau dabar karjera pradejo daryti ne tie, kurie nei vienos paskaitos nepraleido ir konspektus mintinai zubrino, bet tiek, kurie buvo gudrus ir apsukrus Mirkt Zinoma, proto reikia tureti bet kokiu atveju…

ot nesamone nenusirashinet!!!
nu oki … pritarsiu vieninteliu atveju, kaj dalykas tau idomus ir tu zhinaj, kad tau jo prirejx kazhkada gyvenime … ir tada, kad kita karta nerejketu visko kalt … gali ishmokt … bet … sakau dideli dideli dideli BET!!! nesamone mokytis tokius dalykus, kuriu tikraj zhinaj, kad nerejkes … ypatingaj univere … sedzhiu tshia jau tretshius metus … ir kuo toliau, tuo labiau matau, kad rejkia laaaaaaabaj acirinkineti ka mokytis verta, o ka tik shaltaj nusirashyt (ajshku dar priklauso nuo destytuvo pozhiurio i nusirashinetojus) … bet shape taj … univere … bent mano specelybej apie 50% jej ne daugiau yra nerejkalingu dalyku … tajp kad … shperos shperos ir dar karta shperos gelbeja per sesija Liežuvis beje … norechiau pasakyt kas link zhiniu igavimo … jej jau nors shiek tiek idomu … ar destytuvas idomej pasakoja … vis tiek kazhka isiminsi … tajp nebuna, kad studentas ishklauses kursa nieko nezhinotu … o jej dar darajsi shperas … tikraj ishmoxti kazhkiek …
asmenishkaj man tikraj ramiau ejt i bet kuri egza ar iskajta turint kishenej mazhyte shpurgyte Liežuvis

vEjaz,va matosi ,kad nenusirasineji.Zinai,kad lietiviu kalboj negalima sakyti MOKINASI, o reikia sakyti MOKOSI.Kai mokiausi vidurinej,niekada nenusirasinejau, 1-2 kirse taip pat…daug mokiausi jaudinausi ir pan.3 kurse pradejau nusirasinet!Nes mane uzkniso,kad tie kurie nusirasineja gauna daugiau.Musu visuomene, dar nepribrendo sazinei.TEGYVUOJA SPEROS!!!

Sveiki nusirasinetojai.
Studijuoju jau 9 metus ir per juos 98 proc. dalyku teko nusirasyti.
na cia jau mano reikalas kodel as tai darau, bet…
Kiek kartu buvo taip:pirmas kontrolinis, kaip ji parasai tiek ir kita karta gausi pas ta pati destytoja. jie puikiai isimena tavo snuki (o jis isimintinas kai nusirasineji Šypsena), ir tau daugiau 7-8 neraso.
Taigi tu sazinigai nusperini visus klausimus ir ramia sazine iseini zinodamas kad viskas ciki, o salia taves prakaituoja kitas kolega kuris neturi speru, ar bijo jomis pasinaudoti, kai tu jas jam atiduoti ir paraso 3 kalusimuųs is penkiu ir tai kaska is galvos.
Na ir rezxultate jis gauna 8 o tuuuuuuuuuuuu 7.
Ir kai nueini pas destytuva issiaiskinti padeties jis tau nuteises panasu snuki kai tavo buna egzo metu sako o kokios bedos egza juk isleikei Šypsena
Belieka palinketi geros dienos ir iseiti lauk. tad kam mokintis jei galima diploma gauti ir taip.
tai daugiau liecia jau dirbancius zmones kurie ziniu ir taip turi jiems reikia tik diplomo.
:stuck_out_tongue:

ash nusirashineju tik per vienintele pamoka-lotynu.nes nematau reikalo mintinai kalti visa gramatika,kurios man gyvenime nereikes.daugiau NIEKADA nenusirashineju.nes nemoku…ir tikriai buna skaudu,kai tu ishmoksti ir gauni 7, tas kuris nieko nemokejo ir nusirashinejo-8…

As pritariu is dalies nusirasinejimui,tik aisku nuo savo speros,nes ja darydamas kazka ismoksti. kazkada man ir viena mokytoja sake,kad gerai daryti speras,nes taip vistiek atminty kazkas uzsifiksuoja.tad darykit speras!

Na mano univere (ISM), tai už nusirašinėjimą metą be jokių įspėjimų… Taigi pats sau sakau:NUSIRAŠINĖJIMUI NE Cha cha

Oi tik nereikia apie ISM,TVM ir kitokias burzuju mokymosi istaigas,is ten dar ne vieno neismete,A durni jie tokias babkes pamest is studento,bo ten gal ir yra protingu studentu,bet keletas kai is mano kiemo dunduku studijuoja kur mokykla vos baige tai kaip jie nenusirasines…pas mus LTU irgi sankcijos iki ismetimo ,bet mat dar neismete nieko.Labas

ce kiekvieno zmogaus asmenine teise : ar nusirashineti, ar ne. ir jei kazkas pasirinks ta, kuris nusirashe, bet gavo geresni rezultata nei tu nenusirashes, tai tik parodo, kad jei jau esi taip priesh nusirashinejima, tai MOKYKIS geriau ir nei nusirashineti neteks, nei pavydeti, kad kazkas geriau uz tave parashe, kad ir nusirashydamas. nusirashinejimas - irgi menas, ne visi tai sugebaLiežuvis

AHA, NEEE!!! Laimingas :d

o jei rimtai, tai yra tokių dalykų, kurių neverta mokėt Gerai nes jų tiesiog neprisireiks tau gyvenime!!! todėl ir nusirašau TUOS Cha cha tai nafik grūst tą info, nes kaip žinome, žmogaus smegenys yra riboto vingių dydžio, todėl ir info ne visa telpa Kietas tai kam talpint tą "bereikaliną"??? arba galų gale ji ištrynama naujos informacijos įvedimu Taip

VU EF 3 kursas