Garazas

ble telefas nusedes, visa diena pramiegojau Pavargęs Apsvaigęs nu ir busena Angelas Kietasreik list is lovos, kaiman vaziuot. Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Kai iki tricuoko sciocikas su 2 nuliais, nelabai ir jautiesi aBsilomines, aisku dabar jau aCiminimai veža Cha cha norisi kitu pojuciu, bet lipt ant pačiūžų tyngisi Cha cha

vln nunai butum kai Stivas Irvinas su dviem nuliais- visus apylinkes krakadilus ir begemotus ispises. Juokiasi Juokiasi Juokiasibbz kas ce pasidare- traukia KlaipedOn nors tu ka. Juokiasi as vln esu piktas vadyla, piktas praeivis, pastoviai susiraukes Juokiasi itampa blt nx pastovi. viskas nervoja,visi preshai, isgalabytum rodos Cha cha. a ten kazko, net ir bes tolko man zjbs ait pasivaiksciot Linksmybės Cha cha, vazineju vapsie antru begiu, visi zmones atrodo mieli, toks relax relax sunkiai paaiskinamas, kaip ■■■■■■■ su ulybonu iki ausu slampineju. Cha cha

vln seneu buvo is tu miestu- ala Praha, Piteris(nors nesu buves, bet sake is tu atmosferiniu), klp, nu i tak dalei. o daba… Pavargęsoka, rek repliot, kol nurepliosiu apciuopom Juokiasi Juokiasi Juokiasi

A tai ant vln nera ka pyst, kad tik 00 diapozone iskaitant kasyrša tera…nu nx, aciu tatas, kad mane ne vln pagimdot Cha cha

cia seneu buvo vos ne kurortinis miestas, kad manes nejo is cia iskrapstyt Juokiasi, o daba kai daug kas emigravo, liko ala tie jauni grazus protingi ir ne rusai su vytais apsilipine. Moteris dauguma direktorkos, ner kito bazaro apart vu, romeris, ir pirksiu, darysiu ta ana, bet realiai nuliniai bazarai apie nieka, kur buvo dar- o tu mol ka, nebuvai ten su darzoviu grupe su gidais Vau! Girtas Juokiasi. bet realiai- ner jose moters. Ne Ne Ne kad taip sest, talkovai papizdelint, visa kita. Špygasupiso botanynos ozines mano gimta miesta Žliumbiava klp gelbsti, dar neatsirito tie lochiski supratimai iki ten. mergos ten ir yr mergos Apkabinimas, viskas ore Cha cha, kaip atgaiva ten nuvarius. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Strateguojat jūs ne taip Cha chaIš to garažo galima padaryt a la nekaltą automėgėjų buveinę su renginiais ten visokiais ir t.t. O po to Moteris pačios važiuotų. Beliktų tik pačiešint dėl susitikimo darbo dienom neįpareigojančioj aplinkoj Kietas

Kiek sitam angare ojrais gaunas? Virs 100k€ Nekaltas

ciortas degtuka galvoji numest Nekaltas Cha cha

neskaiciuokit svetimu jevru Cha chaMatai zmogus turi masinu, bet jaunu Moteris truksta Cha cha

Tai visada taip, yra pinigu, nera moteru, atsiranda moteros, dingsta pinigai…

medeslovai, a nx man mest, as jam neskolingas, jis man irgi Cha chagmc, neskaiciuoju, siaip baltas pavydas, kad tiek apyvartiniu turi Cha cha

apyvartiniai dar negarantuoja pelno, deja. Smagu, kad žmogus jų turėdamas sugeba susikurti sau gerą gyvenimą Gerai

seiletekis nezinant kiek % situ chlamu vieno perekupo Cha cha

ar ne mentiara vyriausias? konfiskuotus auto gal fotkina Juokiasi

Ne visi mano, tas baltas gale kampe po pakeltuvu kito pirikupo, bet ten vaikiskas 3,7, o tie kiti mano GT lizingu paimti Nekaltas Laimingas

lizingu sakai, gerai, kad ne pardavus babos zeme Cha cha

megstu tuos kur babu zeme pardavineja, ir nori kuo greiciau € gauti Buna arba kur nori 3x brangiau negu verta, arba 3 kart pigiau Girtas