"Garage Inc." Vilniaus auto.Banginiai

jo, buvau hatoj uz 15 myliku ir ciulpiau premjerui http://79.98.31.156/public/fotos/big2/16/72/167258.jpg

Ne

nechui isvis reguliuot. Kita savaitgali i rudiskes varysiu. Helix, tavo Mobilusis tas pats?

vat tau ir mersas Blogai

autoserviso meistras, garaznikas, nusoavos rankios… kas nores tas remontuos… tipo yaris yra negendanti masina Juokiasi
nieko amzino isskyrus remonta nera Cha cha

tikiuosi kalte ispirkinesi mesa Piktas

Ą sportinių pampersų nereik? Labas

turi kopija ? bo as kaip ir pats dar nemates

gera diena, tauta

p.s. wu, kur padangas pirksi? man reik dvieju r17 215/45 nes su 40 auksciu tai ****u ir skambinau

Labas rytas Labas

As siuo metu, neisivaizduoju, ka noreciau dirbt. nors, socialiniu darbuotoju dirbt kokiam priklausomybiu centre, tikrai neatsisakyciau.

Gerai tik neuzmirsk kuro uzsipilt. o tai, skraidai tusciais bakais. Mirkt

Ideja gera su kitaicais mandarine Idėja

Špyga

Labas

Nieko as nemanau. as skaiciau technine literatura, kai sajunga buvo subyrejusi. tada propaganda buvo aprimusi, ir buvo daugiau tiesos. o del tu sparneliu man px. ne jie cia pagrindas. yra klasikines schemos, ir nuo ju nepabegsi. aerodinamikos neapgausi…

vaikai, nesipeskit

zeitgeist filmas visa tiesa pasako apie viska. nu ir dar cekuolis zino tiesa

Kokios tos medziagos? davai pavardink. Nekaltas

Jei zinotum pagrindines lektuvu schemas, tai suprastum, kad 144 yra sukurtas pagal anties tipo schema (utka). ir niekas ten nieko neprilipde, nes ta schema yra viena pirmuju, panaudota dar aviacijos kurimosi metu. o tie visi filmai- dalis tiesos. visa kita- propaganda, tipo, kokie mes saunus, o va rusai pavoge…