Galima trinti

aisku turi kalbeti lietuviskai kaip kitaip juk cia ne rusija!!!

nu jeigu dirba lietuvoje tai ir turi moketi lietuviu kalba,o jei dar su klientais nesusikalba tai lietuviu yra daug bedarbiu galetu ir vieta uzleist!!!

PRIVALO! Taip Aš irgi nemėgstu, kai pardavėjos ima kalbėti ruskių arba lenkų kalba, tada aš specialiai tik lietuviškai, kol jos irgi lietuviškai pradeda, o jeigu nepradeda šnekėt lietuviškai, tai visai nieko neperku… Cha cha

Jeigu jau Lietuvoj tai ir kalba tegul lietuviskai,gal mums lietuviams rusijos vaistnej kokioj lietuviskai kalbeti?nemanau kad jiems labai patiktu.

Aisku kad turi mokieti Lietuviu kalba. Zinoma nepriekaistingai todel kad yra lietuvoje ir turi lietuviskai kalbet.Taip

TAip reikia, Leituva gi jofana…

Skirtngai nuo jusu, esu girdejes ne tik minimus… ne tik minimos grupes albumus. O, kad tarp DM fanu yra silpno proto zmoniu akivaizdu… Tikiuos jums pakanka vieniem kitus per koncertus papjaustyti - nes butu baisoka i gatves vakare iseiti.

nup is pradziu MrFroid turetu paklausyt kelis kart Violator, Songs of Faith and Devotion ar Ultra ir tada gal suprastu kame cia reikalas Mirkt gyvenkime draugiskai Laimingas

ACIU uzh komplimentus hebra,DM,DG,MLG 4 evah ! o MrFroid - tikras shoodo gabalas.Pamatytum tu Zagetsa…tixlew nebematytum po to…va tau —>> _|_

Neuzhpiso ta pati snukeli pastoviai deti ? Cha cha

…Susikisk save i analine anga-O.K?..ir pasikeisk nick’a,Froido tu tikrai nevertas,zasine!..

ZagasETS, jus siaip vaikas ar subrendes gejus? kiek galima kishti DG nuotraukas? Piktas

…gerai cia atrodo-kaip is Buratino nuotykiu vezle Tartila su sampaniniais akiniais… Cha cha