Galbėkit

tas pasiulymas su alaus buteliu + teleloto jega: jei nieko nelaimes gales prisigert Cha chaJuokiasi

Grazia GELE VAZONE Cha cha staltiese, Cha cha kulinarijos knyga, kvepalus, siaip kokia knyga (pvz "kaip tapti laimingai&quotMirkt Zinok kad ir ka bepadovanotum, mamusiukas liks patenkinta Šypsena

Ir tai viskas, ka sugeba Tavo zievele? Siaip tureciau patyleti, mat visvien nieko nepasieksiu, bet visvien - susilaikyk gal nuo pienburnisku komentaru ir grisk atgal i smelio deze. Ten sutiksi daug bendraminciu, besimetanciu tokio tipo frazemis bei patarimais ne laiku ir ne vietoje…

matau, dar nei vienas iš taip vadinamų Kiaulė nepasireiškė, tai pasakysiu aš. Ragus Drovus

ei…maziau nesinervuok…aik gal padrocink i savo nuoga subine veidrodyje ziuredamas…Juokiasi

Aš savo mamai per gimtadienį padovanojau tokią gėlę-medelį, tai jai labai patiko Cha cha

  1. Tu net neisivaizduoji kiek man metu.
  2. Tavo menkai issivysciusio proto fantazijos vaisiai tikrai apipuve. Rekomenduociau kreiptis pas psichoterapeuta. Jis padetu.
  3. Nematau jokio tikslio atremineti ugni, sklindancia is vandeninio sautuvelio, kuris yra tavo rankose, tad gali nebevargti ir nesistengti atsakyti i si komentara savo primityviais zodziais.

Sekmes gyvenime, linkiu paaugti.

nuotrauka kur jus kartu o tu mazyte dar Laimingas