Gal zinote ka reiskia trys 5 gimimo datoj?

man nelabai rupi sveikatos apsaugos ministerija Kietas tegul jie sako ka nori Šypsena

nu Apakęs kiek jus man prikuret Juokiasi gal kas nors ir tiesa…tikiuosi Juokiasi Nekaltas Cha cha

pagal numerologija tai taip, bet siuo atveju tai netinka, nes visu pirma nebuvo tiksli data gimimo pateikta ir negalim sudaryt pitagoro kvadrato ti ir nzinom yra tie trys penketai pas panele ar nera Nekaltasnes cia tas trecias penketas tai ka as zinau…suprantu 5menuo 5diena…bet penktadienis tai nzn ar priskiriama prie skaiciu…anyway sutapimas aisku idomu, bet pasaulio jau senai niekuo nebenustebinsi… o paaiskinimo reiksmiu visada galima prikurit, manau pastebejai tai is komentaru bangieciu Labas

sweiki jei trys 5 zenklas tai sakau gal ir trys 6 butu zenklas mano gimimo datoj 860606 tai ir juk kazkas keisto … Liežuvis as kazkokia velnishka Liežuvis~ kaip sako tevai ir draugai velnio vaikas nestas ir pamestas Pavargęs

ai as kai gimiau tai seseles pasake che velnio vaikas bus Laimingas taip ir yra blemba Juokiasi Cha cha Laimingas