gal yra zmoniu, kurie gali ispildyti mano nora? zr. 112

koki kaip asPavargęs… o kuom as negeras?PavargęsPavargęsPavargęs… ivarysi man nepilanavertiskumo kompleksaŽliumbia
… sizofrenikas su nepilanvertiskumo kompleksuPavargęs… blogaiNežinau

o po kiek dabar bulves, gal zinai?NekaltasNekaltasNekaltas

nieko… apsiprasi ir nebebus taip blogai…
tavo deka nuo temos nukrypom
Nekaltas

nezinauNekaltas

as tai zinok sau nuopelnu neprisiimciauNe

tai ko siulai tada bulvem atsiskaitinetBaisu… gal tiek net neturi kad kitokios naturos verte atstotuPavargęs… nors kas cia ta verte ismatuosNekaltasNekaltasNekaltas

nu ir neprisiimkLiežuvis

ka turiu ta siulauCha cha

tai ko cia nepagrystais kaltinimais svaistaisiKandaKandaKanda… greitai atsiimkNekaltas… visai ne per mane TU nuo temos nukrypaiCha chaCha chaCha cha

o tai cia dbr as kalta likau?Nekaltas to dar betruko!!!Cha cha
pats kaltas, kad…Liežuvis

turi bulviuPavargęs… tai kaip cia kainos nezinaiNekaltas

nezinau, nes nepardavineju!!!Nekaltas
beje, mes cia apie menuli snekam… lyg irNekaltasCha cha

aisku kad tu kaltaKanda… cia tavo tema, nereikejo niekur kryptLiežuvisLiežuvisLiežuvis… o tai tu mane dar ir iskrypeliu bandai apsauktNežinau

taip taipCha cha
ateini, isvedi is kalbos kelio ir kaltini maneNekaltas ot kas per izulumas!!!Baisu

o apie tavo ishkrypimus nieko nezinau todel dar nesaukiuLiežuvis

nu bulves ir ne is menulio atsirandaBaisu
nu man jokio skirtuma apie ka kalbetNe… galim ir apie menuliNekaltasNekaltasNekaltas… bet jei nezinosi bulviu kainos tai niekaip ir nenustatysim kiek bulviu reikai apmoket kelionei i menuliCha chaCha chaCha cha

nu man tu visai normaliai kalbiNekaltas… neatrodai labai jau iskrypusPavargęs… is kelioCha chaCha chaCha cha

nu zinai… ryt tau asmeniskai privacia ar cia zinute pasakysiu kiek bulves kainuoja!!!

Cha chaCha cha

nuveisi turgun pasiklaust?Nekaltas… tik pasiklausinek daugiau kad nepasakytum man kokios astronomines kainosNežinau… kaip iki menulioCha chaCha chaCha cha

vat kaip reikes taip suzinosiuLiežuvisCha cha
o kokia pasakysiu tai bus jau mano reikalasLiežuvisCha cha