Gal yra norinčių pasidalinti nuomone apie KARPIŲ žuklę

Viska as supratau teisingai. As tik garsiai mastau, kad jei kazkam jie nedirba, tai tikrai ne kabliuose beda, o sistemoje.

man tie kabliai dirbaGerai jei supratai, kad man jie nedirba, tai kazka netaip parasiau arba ne taip perskaitei. pas mane sistema su atsiseganciu svinu, svino uzsegimas stabiliai fiksuotas prie suktuko. beje, kadangi per paskutine zukle ismeciau 14 svinu tai likus 4 tinkamo svorio svinams 2 kotus perdejau su inlaineriu, duodamas 5-7 cm laisvos svino eigos. paskutinis amuras isvaziavo butent tokia sistema. kablys idialiai ismiges apatineje lupoje.
beje kas zada metyti kokius nors kablius del ju netinkamumo(ypac kamasanus) tai butinai pasakykit man kur juos ismetat, arba tiesiog padovanokit manCha chaApkabinimas man kitais metais nereiks pirk kabliu, tai galesiu daugiau svinu nusipirktValioCha cha

Tai kodel vienam tokie kabliai dirba 100% kitam visai nedirba? Isvada, kad problema pacioje sistemoje.
O pas tave sistema fiksuota, ar slankiojanti?

As nelabai suprantu apie ka jus cia diskutuojat? Prie ko cia kabliai? Pagal fotke plaukas suristas nesuvokiamai - kablio linkimo/smaigalio atzvilgiu plauko pradzia minimum 2 kartus per toli nuo realios vietos. Del to ir vartaliojasi kablys kaip nori, o ne kaip reikia.

Apkabinimas pabandysiu. Siuo atveju pavadelis buvo ne florokarbonas, bet irgi ne mikstas. Babdysiu ilgint plauka. Sis zukles budas man tuo ir idomus, kad mokymosi procesas nesibaigia. kuo daugiau zvejoji tuo labiau isitikini koks tupas esi, cia as apie save Cha cha i teorija gal reiks pasinest. P.S. ketvirtadieni atvyksta i varzybas zurnalo ,Meskeriotojas" redaktorius - tikriausiai straipsni rasys apie varzybas, ,pasipuoskit’ visi iki ketvirtadienio (Moulber-o tai neliecia, nes jis normaliai zvejoja), nes ketvirtadieni jau fotkint eis laimikiu ir zveju LabasApkabinimas

O kokie kabliai?
775 ar 725

Nepagalvojau nufotkinti kaip buvo įsiseges paskutinis karpis. kablį išiminėjau iš lupos kokias 5 minutes. Apie tai, kad išsisegtu net minčiu nebuvo. Sekantį kartą tikrai nufotkinsiu. Drovus

…na ką gi - lauksma žinių Taip

Sugavo,sugavoTaipAle,kad tyli visiMiegantis

truputi skaitykis su zhodzhiais!!!

Dar vienas Pilypas is kanapių išlindo Juokiasi Tu bent i kluba uzsiregistruok, o paskuj per taskus rasinek Veee Jei labai moki gaudyt (ar zvejot) pasigirk publikai - paplosim. Siaip parasei beleka… Ignoruoju

[/quote]

Didžiausias pilypas iš čia rašančiųjų tamsta ir esi, s.u.d.a pamalt pirmas kai reikalas už savo žodžius atsakyt pirmas leki i krūmus. Į kokį tokį čia man klubą registruotis gal į šitą bomžų klubą JuokiasiJuokiasiJuokiasi, prajuokinai čia tu mane JuokiasiŽliumbiaUžsispyręsJuokiasi, girtis čia nematau jokio visiškai jokio reikalo.Beleko nerašineju o rašau tiesiai “v tablo”

Nu bernioka ar nepaboda s.u.d.a malt, kaip anksciau pastebeta pezalu kantora cia pas jumi, ir gaudyt nemokat tik pezet nesamones eilini karta.Sitie pezlai jau nuo praeita rudens eina
[/quote]

Dar vienas Pilypas is kanapių išlindo Juokiasi Tu bent i kluba uzsiregistruok, o paskuj per taskus rasinek Veee Jei labai moki gaudyt (ar zvejot) pasigirk publikai - paplosim. Siaip parasei beleka… Ignoruoju

[quote]nelyyygis rašė:
Nu apie ką tu gali parašyt normalai ? vien tik pezalai eilinį kartą Kvankt?
[/quote]

Yra tik du variantai: arba tu durnas arba tu durnas Kvankt?

o ištraukus,ant plauko boiliai buvo likę? Nekaltas

nu tai vat as ir galvoju dabar, kam man tas Century uz daug pinigo, jei su Fox’u 150gr eina 130m mostelt Nekaltas
uz vieno Century kaina galima tris Fox’us nusipirkt
ar as cia kazka labai durnai parasiau?
Nekaltas

Vau! tai ble nebuvo kada ir isgert jei tiek darboCha chaGeraiGeraiGerai

Adziuk, Vabaliuose apie Taurage papasakosiu.IspudziaiGerai.O jei trumpai,tai per tris paras mes turejome apie 90 kibimu,60 is ju realizuotu,30 iskaitiniu karpiu!Apsvaigęs

na gan kabeti prie kompo, varau pirkti kilbasu ir i varzybas.
Visiems gero savaitgalio ir poilsio. Labas

turbut ir as siandien po darbo vienai nakciai kur nors apie marijampole prie balos nuleksiu karpiuko paieskoti Mirkt

Kiek girdejau ir dabar maciau, tai saunios varzybos. Gerai
Gaila, kad apie jas labai mazai info.