Gal yra norinčių pasidalinti nuomone apie KARPIŲ žuklę (tęsinys 2008.04)

Geriau jau neklausk… NeDrovus

Ne tau vienam NeBe be be ir ne man vienam NeDrovusCha cha taktika gera TaipKiaulė nejama Užsispyręsklimatas, kaltas "aplinka kalta"KlastaAngelasJuokiasibet dar jamism dar viskas priesaky Kietas

Pas mus kaip visada, viskas per Ignoruoju daroma. Kaip sakoma: norėjau kaip geriau- gavosi kaip visadaBlogaiBlogaiBlogaiŽliumbia

JuokiasiDar vienas “ligonis” i parsaunyku gretas isipaise…ValioJuokiasiValio

Sv.tamstos,noriu jūsu paklaust, ar naudojat šok lider valą išmetimui?noriu sužinot kaip rišamas, ir ar jis būtinas.Ačiu.

Meeto vode “Nemirof” berzeliai, zagironas “Tyras” vanduo. JuokiasiJuokiasiGerai

Klausimas- prašymas
gal kas nors šiandien, na vėliausiai rytoj važiuojate iš/pro Kauną į Vilnių, reik truputį nuvežtį į sostinę.
Dėkui
860071227

RegistruojuTaip

Jauciu, kad mano braliukas irgi dalyvaus… Nekaltas

Meduoliai-sunkiai virskinamas maistasJuokiasi

Žinios iš LT vodojomų- kol kas vienintelis adziukas atsidarė per savaitgalį, ištraukė NET … ai tiek to, pats parašys jei norėsBe be be

Ciotkuli, mes dar turesim grazaus laiko - viena ezeriuka nuziurejau, tai galesim nulekt koki savaitgali ir “padurniuot”… Reikia ji tik “atidaryti”… Taip, kad po varzybu pasisemes patirties prisesi prie Lietuviskos “balos” ir ten testuosi savo , o as savo boiliukus…MirktGeraiApkabinimas

Netik kabliai nugalasti, bet ir … Valio

Aš šį namuose ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Lentu buna daznoj parduotuvej, o svirkstas senukuose

Sveiki,

Gal kas žinoti kur galima gauti boilių gamybos švirkštą ir lentą?

KOKIA ATSIUNTE ECHMANS?BO AS IRGI LAUKIU Ehmanns Hot Spot 2 Mann Bivvy IR gulta

kekšė PAGAUT TOKIUS IR I SIKNA IKISTI TA FEJERVERKAKandaKandaKanda

is kur zmones buna tokie ziaurus http://youtube.com/watch?v=kCIcYNVrwCA

Džiunglių dėsnis- išlieka stipriausieji Cha chaLabasBe be beBe be beBe be beCha chaLabas