Gal yra norinčių pasidalinti nuomone apie KARPIŲ žuklę (tęsinys 2008.01)

butent sioje vietoje pravalas. Žliumbia

tai nori pasakyti nerasi svarščiko su kempu arba svarkės aparatu kai turi tiek pažystamų????????? Nejuokink dėde

Viska galima nupirkti, tik va su suvirinimu problem. Nežinau

as tokios noreciau http://www.carpfishing.de/kl/shop/catalog/product_info.php?cPath=14&pr
oducts_id=3030&PHPSESSID=54m2botpgt0tn0mlc4ah6je874
NekaltasNežinau

sseni, gal gali paporinti, kaip pavadeliai prabangus nutruksta???Cha chaLaimingasKietasApkabinimas

tai kiek supratau jau ant prekystalio? ar dar teks luktelt kol uzpajamuos , sudelios kainas ir t.t.?

Pritariu pastaruju pasisakymu autoriams, irodymas - foto specialiai patalpinau. Tokiu kuoju dvi per varzybas Ilgio ezere pagavau. Maly cwalk ezere ant dvieju 20 mm boiliu pagavau apie 300 g plakiuka, kibimo, aisku, nesimate.Cha cha

nu atsimenu ar ne tai cia jau ne tau zinot…bet va jei nebuciau pasakes del pakelto svingo ir pasiules pabandyt isitraukt kazin ar uzpraita sezona nebutum is viso sausas…

titaną35 su TORTADIENIU GėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlė

Jo jo dede, ir as prisidedu prie sveikinimu. LūposMyliuGėlėFlirtasDovanaButelisPinigai
Buk gerutis, aug didutis. Apkabinimas Linkiu tau luztanciu meskeriu ir plystanciu valu. Flirtas

P.S. linkejimai nuo FOX firmos. ValioLiežuvis

O kvapa rinktis gal "krevetes"?

na uzserimas manau kokia 22, 24 po kokis 2 kg i viena vieta ir 26 po kokis 3 kg…bet nedaugiau visgi pavasaris, kad nepersertKvankt?…nu cia mano nuomoneFlirtas

o cia negalima viena kita zodeli, nepiktybini? Drovus
kazkokis prievaizdas piktas Juokiasi

eikit, chebra, i bijunelius pisdelint Kanda

Netikėtas atradimas prieš porą savaičių - VCUP’e Rivagry (kažkodėl jis kažkokio skyriaus patalpose dabar) atradau dyydelį Owner pasirinkimą Valio Radau ir karpinių TaipGerai

Turejau, bent jau tuos kuriuos cia pas mus pard. galima nuspirkti, bet kazkokio spec. astrumo nepastebejau. man asmeniskai imponuoja owner kabliai bet pastaruoju metu ju nemaciau.

…šitoj temoj jaučiuosi lyg kokius lynus gaudytau Nekaltas…kwapnuoliai blią Piktas

O kaip su Kiaulė Sventes tai atsimenu JuokiasiJuokiasistatybininku,medziotoju,pastininku…Teko keleta kartu pasibutTūsasLinksmybėsButelisButelisApsvaigęsMiegantis

…ten ežerai yra du sujungti siaura protaka, kuri yra pelkėta iš abiejų pusių…tai mano vaikystės (ir pradžios jaunystės) ežerai…didesniame pagaudavom daugiausia lydekas, o mažesnis džiugindavo gerais lynų ir kitos baltos žuvies laimikiais…paskutinį kartą Podvarke buvau prieš gerus 5 metus ir kažko įspūdingo sugauti nepavyko Nekaltas…pasibuvome su šeima tik vieną dieną, nes pastebėjome nemažai erkių, todėl nerizikavome ir išvykome nespėję pasidžiaugti gražia gamta Liūdnas…deja sovietmečiu prie to ežero vykdavo daug visokių švenčių bei festivalių Linksmybės

Gal kas galit papasakot apie Podvorko ez./tas miske/Vilkaviskio raj.Cia del meeto organizavimo reikalinga infomacija.Rasyti tik i privata.Patys suprantat kodelMirkt