Gal kas zinot, kaip ten dabar su tom vienisom mamom?

gerai sneket,kol gerai sekasi…viena mano drauge,na tixkiau pazistama irgi taip dare-nereikia man tos pavardes,nereikia alimentu,nieko nereikia…bet atsitiko nelaime-bankrutavo firma,kur ji dirba ir neber pinigeliu…dabar nori susirasti vaiko teva-taciau,kaip sakoma,gaudyk veja laukuos…o dar ir sunelis klausineja,kur jo tetis…
atsakomybe turi prisiimti abu-nors ir amzius tik sokiams tinkamas…

teismas
maziausiai apie 4-6 menesius
realu apie 8-16 menesiu
jegu vilkins, tures gera advokata tai ilgiau

neprisiteisti alimentu ir auginti vienai is esmes klaidinga, nebent neturi kur pinigu deti, nes biologinis tevas beveik bet kada gali reiksti pretenzijas del tevystes teisiu

Taip Ir mano situacija ta pati Nežinau

Nenoriu as jo ieskokti ir nereik man is jo nieko.Nenoriu, kad nuo jo malones priklausytu, ar gales mano vaikiukas kur isvaziuot ar ne, nes ji pagauti niekad lengva nebuvo. Dabar turiu drauga, su kuriuo susituoksim kai tik ateis tinkamesnis laikas ir jis isisunys namo vaikiuka (kuri jis tiesiog dievina Angelas). Bet iki to dar gyvent reikia… o pinigeliu pas mane ne "fontanai". Tik ta pasalpa ir gaunu ir gyvenu pas mama. Va ir sedziu dabar, akim didelem klapsau ir skaitau viska, bandydama suprasti kaip teisingiau pasielgti Nekaltas