Gal kas zaidzia super mario?

deja, as nezaidziu… Liežuvis

Man tyngisi, nors ir atsisiuncew… Tam antram vis suklystu taj ir tyngiu Cha cha Bet taj cia man tajp uzeina trumpam… Apkabinimas

Tokiu geimu mano kompas neveza Šypsena

Joa…sitam as siek tiek uztrukus buvau, bet nepasidaviau ir perejau Cha cha bet velnias…6 neiveikiu Nežinau

is kur parsisiust?? Nekaltas

pasiskaityk auksciau ir rasi Šypsena o siaip google paieskok Šypsena

Jo Šypsena Per google ir susiradau. Ivesk " Super Mario download " ir ant pirmo linko spausk… Ten isvis daug mario zaidimuku, ne tik super Cha cha

Cha cha aga, paziurejau ir as, ten ziuriu visokiu versiju yra, reik gal atsisiust ir isbandyt kitas, o tai tas 6 world’as 2 kambaris jau atsibodo… Nežinau tai kaip sekas zaisti? Cha cha

Aj, as ta tyngiu zaist, tai zaidziu ta kur kai pasileidi islenda langelis " Loading" jei tu ta turi versija Šypsena Tik uzkliuvau pas bosa… Niekaip nepavyksta jo nudet Cha chaO tau? Apkabinimas

tikriausiai ne tas, pas mane super mario forever… Šypsena daugiau pasokinek ant boso ir nugalesi Cha cha

Nugalejau Cha cha Ir wsio Liežuvis Bajges zaidimas… Ot labai jau “idomu” buwa Cha cha

Aaaa ir as super mario forever atsisiusiu Cha cha

manau shita ilgiau zaisi nei ta ana Juokiasi Cha cha

jooo…ir as ant zilitono mario zaisdavau… ir tia nerealus daiktas atrode Tūsas

O kaip ant to forever issaugot zaidima? Cha cha

Ten nieko saugot nereikia Šypsena ten kambariai nesisaugo tik pasauliai, kai 1 pasauli pereisi atsiras 2 pasaulis ir automatiskai issisaugos Cha cha

taip taip…ir as ant zilitono ar Sega Mega Drive zaisdavau Cha cha dabar ant pc zaidziu Liežuvis

Aaa supratau Cha cha As dar 1 worldo neperejau Cha cha Mane nervuoja kad kai tas mario pasoka ir nusileidzia biski paslysta. Tai as ir ikrentu kurnors… Drovus

joa…buna buna Cha cha nieko ismoksi Cha cha beje kai buna didesni tarpai reikia shokti su pagreitinimu/mygtuku kuris saudo (nzn kox pas tave gal “space” Mirkt…nes kitaip nepershoksi Drovus

Ne a, pas mani raide z Šypsena Aciu uz patarima! kai baigsiu siuba srebt vel eisiu zajst Cha cha Daug idomiau nei tas kitas…