gal kas turit canon 20d

ka butent supainiojes?

D100 su kokiu D2H. Pas D100 ir D70 gi toks pats fokusavimas. ar apie ka tu ten rasei ?

apie ka as ten rasiau? ar tu bent isiskaitei?

viskas gerai, ash pilnai sutinku su tavim, tik problema ta, kad pasakymas ‘tikrai nelenkia, patikek’ nelabai ka pasako apie d100 privalumus. prilaikyk arklius Mirkt

Laikau arklius LAIKAU !!! Manau jeigu zmones atidziau skaitytu kas jiems rashoma nebutu ish vis arkliu “baltu” !!!

bohema taigi cia nu

iki tikros bohemos dar toli Šypsena

Beje, paskaiciau ir ten is diskusijos paaiskejo, kad bicas ispute drambli. diskusija ta verta demesio tik tiek, jog pavojinga Rusijoj pirkti fototechnika, nes tiketina, jog i ja nuseda daug Europoje isbrokuotu prekiu.

ten taip pat pora zmoniu rase, vienas vokietijoje pirko, kitas prancuzijoje atrodo ir irgi ekranas kreivai istatytas…

na grystant prie temos - turiu as ta 20D jau apie savaite. Blogo kol kas nieko…o vat gero tai daug…bet cia man kaip vartotojui perlipusiam nuo juostinio EOS 300V. Vienintelis minusas (bet cia labai asmeniska) tai on/off jungiklio vieta - na galetu jis buti ir patogesneje vietoje. O seip as ten dar neisbandziau visko ka jis sugeba. gryztant prie fleimo - pirkau as canon vien todel kad turiu pora canon skirtu objektyvu. Reiks kokia fotke uzuploadinti.

aha, o po to kazkuris net taskydamasis seilems reke, kad kreivai ekranas idetas del to, kad isvengti atsvaitu. O temos autorius iki nukritimo aiskino, kad kreivas ekranas reiskia kreivai istatyta matrica. O tai paaiskejo - blefas.

Ko tu lauki, zmogau???

ok ok Šypsena) [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/491.2 27716.627…-=(879765796](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/491.227716.627…-=(879765796)[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/491.2 27604.627…-=(654536866](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/491.227604.627…-=(654536866)

beje, Andriucha, papasakok kur pirkai, kokia komplektacija pirkai, kiek mokejai ir kaip ten pas tave su tuo kreivu LCD bei nurkypusiu vaizdo ieskikliu, kuo mus cia Questas ir rusai gazdino neseniai.

pirkau is omnio skelbimu kit’a. eeee…kazkaip as praleidau kur ten tie kreivi LCD ir vaizdo ieskikliai…bent jau as kazko neiprasto nepastebejau.

4-ta zinute. O koks kit’as? su 18-55? ir kiek mokejai?

Liežuvismokejau 4,2 kLTL juodoj rinkoj, o kit’o kitokio kaip 18-55 nelabi yra bent jau marijos zemej (nesneku apie parduotuves), o juo labiau neradau vien tik body, nes to 18-55 man kaip ir nelabai reikejo.

nu tai dar apie idubusi ekraniuka papasakok ir necentruota vaizdo ieskikli Mirkt kad Quest2K galutinai nusiramintu.

na perskaiciau as ta straipsni pagaliau apie kreivus LCD, reiks vakare namie patikrinti, bet netgi tuo atveju jei pas mane tai galioja - nieko nekeicia. Man svarbiausia rezultatas - ir jei jis nuo to nekencia - koks kam skirtumas kur ten tie milimetrai nesueina, vis tiek matot tik nuotraukas.

matai, ten buvo bandyta irodyt, jog kreivai istatytas LCD = kreivai istatyta matrica.