Gal kas esat bande zudytis?

cia man? taikytina buvo?

Nesiteisink !!! !!! !!! !!!Neprivalai niekam aiškintis. Baisu

parashiau ash tau Nekaltas

as irgi negaleciau butent del to, kad per daug save myliu.

tai nebuvo pasiteisinimas. Mirkt

maciau. aciu.

rašai apie tai knyga nežinodama kas tai yra? Nelabai įsivaizduoju kaip taip galima. Čia tas pats kad rašyt apie žemės arimą nei kart to nedarius, maždaug papasakokit ir aš aprašysiu. Man kažkaip atrodo arba turi pati pabandyt pajust tai, koks tai jausmas ir kas turi vykt viduj arba sugalvot rašyt apie ką nors kit ką, bet neklausinėt kaip tai atrodo.

dar karta sakau, knyga nera apie tai, tiesiog ten bus epizodas, kuri noriu tikroviskai aprasyti. o as nemanau, kad galeciau tai pajusti. beje, nemazai rasytoju butent klausineja, aiskinasi, kad galetu suprasti ir tikroviskai aprasyti. tam tikra prasme gal reikia ir buti geru psichologu, kad suvoktum, kas dedasi zmogaus galvoje. o man reikia ne to, kas sukelia tai, tiesiog paties proceso, kaip zmogus tai daro, ka tuo metu galvoja, ka jaucia, ar jam skauda ir t. t.

Fikcija kad tai ir mažytis epizodas, pabandyk pati įsivaizduot kaip gali jaustis žmogus, kokia jo būsena tą akimirka, nes juk iš pasakojimų sunku aprašyt kuo tikroviškiau. Reik į tai įsijaust, pajaust ir bent mintimis paliest. Pirmiausia pamėgink tai ir man atrodo bus daug geresnis rezultatas.

bandziau. aprasiau. noriu palyginti su galbut (patikrinti juk negaliu) tikrais kitu zmoniu pasakojimais. ir pasidaryti isvadas.

Ir aš nesižudžiau, nors tikrai būtų verta.

niekada nera verta. nera dalyko, del kurio butu verta. nera.

ogi ner uzh ka Nekaltas