Gal kas bangieciu vaziavo i \"Gintaro\" sanatorija Palangoje?

gaila bet neNe

gajla bet ne, linkiu geraj pralejst lajka zuijkaBučkisNekaltasLiežuvisTaip

gaijla bet Ne…malonu girdet kad pas mus("saulutej" )taw patykoCha cha,linkiu smagiaij pralejstee laijka…BučkisLabas

Tai taves ten tiiikrai labai lauksiu Taip Labai labai Taip Apkabinimas

O tu is Druskininku Apakęs Is visu miestu kiek esu buvusi Lietuvoje ten man labaiusiai patiko, ten tokia gamta Apakęs Labai grazi. Taip kaip?

pasistengsim susitikti [;

buuutinai!!! lauksiu… LabasApkabinimas

Na ka bangieciai, ryt jau isvykstu Žliumbia, gero jums bangavimo- labai jusu pasiilgsiu!!! ŽliumbiaTaipApkabinimasŽliumbiaLabasŽliumbiaŽvaigždėŽliumbiaDrovusŽliumbiaBučkisŽliumbiaBučkisLabasLabas

ateaŽliumbiaLabasApkabinimas

oooo kaip norechiU! ten buvau 5 ar 6 vasaras is eiles! na ne del ligos o siaip…papoilsiaut! patikekit, patys geriausiai prisiminimai ish ten…Cha cha pirma meile savo sutikau Myliu kuri iki shiol MyliuMyliuFlirtas bet che ne esme JuokiasiJuokiasi siaip ten tikrai puiki atmosfera viskas labai labai chiki! ir pavydziu autorei kad ten avzhiuoja…tikrai norechiau, gaijla kad ten tyik iki 16 metuku Nežinau

Sweika. Niu tai kad nea, jau padare iki 18 metu. taip taip!!! Nes man 16, o as ten vaziuoju. Tai ka lauksiu taves ten suskupk. As trumpam is ligonines gryzau namucio o mazdaug po savaites i sanatorija. Apkabinimas

ten mano tetulia dirbaTaipkaskada mano brolis waziawoTaipaaajajaij kaijp as jam pawydejawTaipo wis gi ten faijniaijTaip
Sekmes saulytiaLabasBučkis

Jio… Prisimenu ash tuos gerus laikus, kai buwau Gintare. As ten buwau 5 kartus… Man paciam labiausiai patiko pirma, trecia ir paskutini kartus. Yega… Ten tikrai yra veiktiŠypsena O dar kiek graziu merginu atvaziuojaCha cha Tik gaila, kad jau ishaugau, nes ten atrodo tik iki 16 metuŽliumbia Kas waziuojat ten, tikrai prisiminsit gerai. HAVE FUN! Šypsena

aciu uz grazius linkejimus, pakelete upa kai pasakete kad ten linksma Tūsas net predejau kuo greiciau ten noreti ŽvaigždėDrovus Na bet reikia skambint ir suzinoti del vietu, siandiena gryzau is ligonines, po tokiu kankyniu ŽliumbiaVeee

tai ar buvo kas is jusu sioj sanatorijos?Nekaltas

mano drauge i ja wazhiuos wat

Ginatras jega myliu gintara jau treti metai varau ir varysiu ketvirtus myliu gintara

Taip! Ir dar vaziuosiu!TaipCha cha

buvau…pries 5 metusCha chaCha cha tada buvau 5toke - siaip ten laaaaabai saunuMirkt pavydziu tauAngelas

sekmes sekmes sekmesApkabinimasApkabinimasApkabinimas

Nu tai dar susitiksim Šypsena