gal kam reikia?

Vin gali garsiai sulot tiktais Mirkt

pvz man,dasimesciau uz fau gautus 4klt,ziurek iseitu koks papistas e90 Valio Cha cha

Bet vistiek kaip smagu visiems svetimus pinigus skaiciuot. O jei yra masinu (ypac brangesniu), kurios nenuverteja duokit ir man zinot. Nes kiekviena pavazinejes parduodu I minusa. Tai gal pradesiu uzdirbinet Cha cha

dar vienas pinigu skaiciuotojas… negali sau leist prapiftelt tai gal kamputy tyliai pacypk Juokiasitu vienas is tu turtinguju gudresniu ane? Juokiasi

kas daxuja uzdirba ir pinigo neskaiciuoa, nezinau del tokiu bulku, bet perka tik lizingu kad ir kaip gaila bebutu Šypsena Nebent ten kokso magnatas ar ginklu baryga Cha cha bet ant lizinginiu valkatu pastumt prikolas Cha chaP.S. tauregas dailiai atrodo fotkese, bet uz tiek… nzn… abejujo… 30k gaus gal arba savo klienta suras.

Man tai kazkaip px kiek kas isleidzia, svarbu sažiningai tuos pinigus uždirba

Tom4s> GeraiIr siaip jei perki golfa uz 2000, tai tikiu, kad po dvieju metu gali ir 1500 gaut. Bet jei perki masina uz 50-60k, tai po dvieju tu 50 neatgausi ir naivu net taip tiketis Cha cha Kiekvienas NAUJAS daiktas laikui begant atpinga, cia ner nera ko kalbet. O kur kas pinigus isleidzia cia jau vel kiekvieno asmeninis reikalas.

bangoj madoj dabar skaiciuoti svetimus pinigus Taip…siaip masina grubiai tariant galima sakyti pinga procentaliai,tarkim kaip pvz 10proc/i metus, tad kuo brangesne pirksi-tuo daugiau pinigu ir prarasi…pirksi uz 100kg-prarasi 10kg…pirksi uz 10kg-prarasi 1kg ir pan…bet cia perkant rinkos kaina, jei nupirksi gera kaina tai ir po metu gali uzdirbti dar

Kiek pazistu turciu, tai yra kiek jie leidzia juos pazint, tai visu pirma nichuja nei vienas nevazineja su devetom tachkom ir tuo labiau bangoj nesiskundzia, kad dvi savaites nenaudojo masinos- tai vsio basta. Jei nuo zagres gimes, tai anaksciau ar veliau su zagre ir liksi.

Va, kai audi reik pardavinet:15min.lt/naujiena/gazas/gatve/audi-a4-nusipirkes-paneveziet is-tapo-apgavystes-auka-13-tukst-lt-kaip-i-bala-221-453562?cf=df

kupe>apie tai ir kalba Gerai