Gal kam darbinio?:)

nu uz 7750 tai grazi kaina. rida turbut irgi juokinga. Nu bet De tokia speju stotusi solidziai jau, jei vezti i de

tips, kad niekas neardyta, sparnas ir kapotas tik keistas.

algirdekas ryte užmatytas ramiai judantis link turgaus

Bet tai nx nx, ar mašina 2012 ar 2002 rida ta pati Juokiasi Kvankt?

Tai kapotas su skyle Taip Cha chajdmracingmotors.com/images/EnginePics/Full/1935_1_DSC_8657 .jpg

pas mane forike irgi ubita ale klima, visad rankiniu jungineju, svaigsta konkreciai, vos uzsikuri kai 3.14sa lauko oro ant maksimumo nors uzstayta kur kas didesne temp. galvoju gal koks temp.davilkis vidinis puliuoja

wolfai, ko nepapypsinai? Šypsena

VIN’cai, tai ką? Šypsena

iš paskos važiavau, nepypsinsi gi kaip beprotis nei iš šio, nei iš to Šypsena

nu jo Šypsena)

Claptons, gerai tau kai turguje tiek debilu

ateik garsiai čia pašūkauk Cha chaWolf’ai, jei iš galo važiavai, nepastebėjai, nemeta juodo dūmo mašina mano? Šypsena

a va, jei apie dūmus jau kalbat, tai nuo ko gali dūmint bmw 2.5tds? Gerai užspaudus, gale nieko nesimato Cha cha filtrai nauji

tiesiog Cha cha kuras gal nesudega ar kas nors bbz Šypsena pas mane kai dabar padare DPF dingau, tai kai gerai užmetu juškos irgi palieku mažą kamuoliuką Cha cha

nežiūrėjau dūmų Šypsena

tu ka is vincento dar neismokai? neturi delne neperki, turi irgi neperki, nes delne yra ne tiek uz kiek tu perki.

Kebulo numeri dainuok y tiesiogini eteri klaptons

sito passat? Šypsena

As manau, kad buten sito

2,7€? Palikta dar vietos deryboms? Jau Lt? Bendradarbis ieško mazdai pamainos, sako, jog supuvo Žliumbia