Gal jau kas???

Partizanuos butu reik papirkt ir nuomot busimiem darbuotojam. P.s. Viena jau turiu. Lengvi pinigai (copyright-Auris). Taip

hmmm Šypsena tai yra labai gerai. bo kaune pries pora sav buvau, tai kol zmogaus laukem, islipau parukyt, ir tai buvo loterija - gausiu i galva, ar ne Cha cha

Taip, tik išlipi ir iškart muša. Geriau net nelipt iš mašinos Kaune.

Orion% - neskleisk netiesos. Nebent tu ten kazkaip mandrai rukai Juokiasi

ps - dideliausi linkejimai uzkietejusiems senukams! Šypsena

Siaip nemazai laiko praleidziu Kaune ir patys suprantat kur prasileidzia vakarai, kai esi komandiruoteje. Bliamba, nei sykio nebuvo net panašu, kad kas nors bandytu mušti. Aisku bunama centre ar aplink centra, i getho nelendu Cha cha

dr002 - vis gyvas pastaruosius 15 m? Cha cha

Na kaip matai Cha cha

ir vat tai yra bais dziugu. kiek is ab isejo - 2?

Silpniems AB ne vieta Mirkt Cha cha

Man, tai visada juokingai skamba kaip ten kažką muša Kaune Šypsena Turėtų klinikose tokiu atveju pasistatyt dar vieną pastatą gydyti sužalotus miesto svečius. Yra giminės moterų susigiminiavusių su Vilniečiais. Čia dabartinių 40/50mečių karta. Tai visada juokinga per giminės susibūrimus klausyt tų 90-ųjų mitų kaip jiems ten visada vaidenas, kad centre vakarais yra nevaiksčiojimo zona Kaune, kad juos ten puola kažkas. Nors atvažiuoja į Kauną kartą į metus ir be susitikimo vietos daugiau nei eina, nei važiuoja kažkur.

dr002> turiu galvoj, suvisam isejo… Šypsena

reikia pripazinti ir tai, kad kaunas labai stipriai pasikeite. Nemegau kauno ilgai, kazkaip nelipo man tas miestas ir viskas… Atrodo, atvaziuoji ir nesmagus. Bet pastaraisiais metais palandziojus po ji, pasivaiksciojus, pasedejus kavinese tikrai siltas santykis su miestu pradeda formuotis… senstu matyt Cha cha

arba tik senamiesty lankais Cha cha

Orion, viena žinau, bet kas antras neatgaminu Nekaltas na bet jo, gyvenimas toks dalykas, cia esi, čia nebera taves. Nežinau

arba cia apsiburnojes atgimsi slieku algirdeko aikstelej kaune…

Piktą liežiūvį tamPsta įvaldet Blogai

viena mergina išėjo, mano grupiokė buvo, pati save ata… Nepamenu jau niko, Austėja, retai čia būdavo, bet lyg su vienu iš garage inc. dalyvių draugavo.

kaip sakant-ka nori, ta matai. marozai visi seniai anglijoj arba norvegijoj, gali rukyt kaune kiek nori Laimingas

po geru atostogu Girtas pasineriau tiesiai i velnio katila ir jau antra savaite verdu vis pamaisomas…