Gal isjunkim pagaliau ta radija... Kitokia muzika

Niuz as seip kartais paklausau radijo, kajp fonas…:> ~~~~ Aisku ten muzika nu taj be komentaru. As klausau daugiausiai tos muzikos, kurios nelabaj isgirsi per radija…:>>~ turbut per sunku jautrioms fyfuchiu ausytems ;>>>>>~ Veee

tiesiog gal tos fyfckos nezhino kur rast tokia muzika, niekas ju nesupazhinsina, o jej supazhindina, tai drawges nutejkia, kad taj sh… Krc, Durniaj Waldo! Juokiasi

Na ka gi, aisku kad kiekvienas klauso to kas jam patinka, panasiai kaip ziuri filmu kurie jam patinka, skaito tai kas jam patinka(arba visai neskaito) ir tt. Bet manau kad daugelis galetu bent pabandyti paklausyt kazka kito nei iprastai, gal sudomins. Kita porcija mano pasiulymu: Ulver - labai idomi grupe kilusi is Norvegijos. Pradejo jie nuo black metalo, bet ko toliau tuo labiau ju muzika keitesi. Praktiskai kiekvienas albumas skiriasi. Perdition City, Silence Teaches You How To Sing jau neturi nieko bendro su metalu, tai eksperimentai su trip-hop, elektronika ir ambient garsais. Man asmeniskai labai patinka. Porcupine Tree - britu grupe, taip pat eksperimentuojanti su ivairiausiais instrumentais. Net sunku kazkaip apibrezt ju muzika, gal kiek panasi i Radiohead tik kad dar yra visokiu ambient garsu bei elektronikos. Tikrai verta paklausyt. Arcturus - kazkas sunkesnio nei paminetos anksciau kapelos. Su Ulver jungia juos vokalisto asmuo - Garmas, kurio balsa vargu ar kazkas sugebetu pakartot. Muzika panasi i Opeth, bet tiek skirtinga kad negalima pasakyt kad tai tas pats. Irgi iterpta elektronikos, bet tai is tikruju grupe kuri gali drasiai konkuruoti su Opeth muzikineje scenoje.

norejau pavardint…bet be ryto neuzbaigciau tai susilaikysiu Cha cha

Nereikia iskarto visko, uztektu ir vienos… Ir dar prasymas kad jei galima tai kazkaip palygint tai parasykit prie ko tai panasu. As pvz labai maloniai rasciau kazka panasaus i tool (bet ne klonus) taip kaip pvz Neruosis yra panasus i tool, bet totaliai skirtingas, arba a perfect circle… Mirkt

whata f? Pavargęs house… Girtas

opeth ir man patinka ;>~ o siaip as per interneta radijos paklausau… ten radau kazkokia emo/hardcore… bet siaip kolkas uztenka to ka turiu savo kompiuteryje… o turiu nemazai ;]

o man lietuviu underground’as patinka… Nekaltas~V

juokdarys… muzikos turejimas dar nereiskia, kad tu ja pazysti.

nu ir ko jus cia gincyjaties Šypsena kiekvienas turi savita muzikos supratima. radijos neklausau visai isskyrus internetine. man patinka rokas kurio siuo metu per radiju neisgirsi tai ka man dabar reikia varyt ant visu kurie klausosi ko nors kito? Peace Gėlė

Butent.

jezus maryja, tai pasiklausytum to *bliamba*in powerio penktadienio vakara ar 6dienio vakara, isgirstum ir savo aphexa ir visokia kita nesamone… nors neneigsiu jog tavo isvardinti kurejai man prie sirdies Gerai

Atgaivinu tema ir vel irasau kelias grupes, tikrai vertas isgirsti: Godspeed You! Black Emperor - muzika ne maziau orginali uz pavadinima. Tikrai labai idomi/eksperimentaline muzika. Garsai/snabzdesiai sujungti su ivairiausiais stiliais. Siulau paklausyt Šypsenadredg - kai kas net lygina juos meistriskumu prie tool ar pan. Tai kitokio stiliaus muzika, man asmeniskai primena linkin park - bet tai ne popsas. Bent jau mano nuomone. Jie kazkuo kitokie - kaip dainuoja Iron Maiden “there’s a thin line between love and hate”. Kolkas galiu pasakyt kad susipazinau su sita grupe neseniai ir dar neklausiau tiek daug kad kazka daugiau pasakyt, bet dredg muzika klimatiska ir turi savo atmosfera, kuri kazkuo pritraukia… Pabaigsiu klasika - Soundgarden ir naujas projektas Audioslave. Nu ka gi, kas nepazista sito tai tegul gailisi. Soundgarden sukuria nepakartojama atmosfera: specifinis Chris Cornell vokalas ir sunki gitara. Audioslave tai naujas Cornello kurinis, ne ka nusileidziantis legendinei Seattlo grupei. Audioslave siek tiek panasus i Soundgarden, gal labiausiai del Cornello balso, bet kartu su Tomu Morello is RATM ir kitais muzikai sukuria tikrai verta paklausymo albuma.

Jau kelerius metus nesu įsijungusi radijo. Visą muziką susirandu pati internete ŠypsenaŠiaip natūralu, nes klausau metalo. Tačiau ir be to yra puikios muzikos, kurios per radiją negroja, pvz keltiškas folkas ir pan. Gerai