gaidIs

Kvatre, nebesipazorink

Nakciau - krovikliai turi funkcija pvz akumas su snaige (saltas) arba be snaiges, akumas Agm ar paprastas ir tt

aga, o buna samatykai su spygliukais. Gerai nebandei? cheminei reakcijai temperatura yra svarbiau, nei gamintojo nupiesta snaige

tu matai kaip Cha cha

snaige- duos biski daugiau amperu. daba prie -15 uzdek ta snaige kieme, nei pakrausi normaliai, tik greiciau uzmusi salta akuma

Matai kaip, jauciu reikejo nurasyt visus BLS ir NNL kraituvus, bo bliudas sake negalima

net galvoju prasieisiu nepatingesiu, paziuresiu kaop ten mano akumai kraunasi, tai ar su tokiu ibb.co/2j9ZsFQ , ar su tokiu ibb.co/KbfTfvN , ar su tokiu ibb.co/HDC3xsv , ar su tokiu ibb.co/HpJcrt9 krauk tu ant salcio, maximum ka padarysi, tai suzadinsi ir px tos snaiges visos. kad normaliai uzkraut- akumas turi buti siltas. Špyga

Quattre, a bbi žino, tos klemos po kapotu skirtos pakraut ir duot prirukyt. Rafi, kas tau ten rizikingo, nuo tos klemos gi maitinimas i varikli paduodamas,kas ten gali but rizikinga? Paplepėkim Norint gerai pakrauti, reketu kad akumas butu siltas.

Isvada, ziema bmw kuriems akumas bagazineje ar dugne, akumas kraunasi “blogai”, iki silto akumo tose vietose toli

Pastoviai vazinejant, jis nuo krovimo susyla, bet pvz numires akumas ir pastatytas krauti ims krovima pilnai tik siltas. Vakar isbandyta. Saltas akumas paeme is esamu 760A tik 520A, susildem ir pasikrove iki 754A

būra - man tai dzin ką tu ar kiti galvoja, aš sakau savo turimą patirtį dar nuo Jawa 6v laikų. Nepyk, ji ne tokia turtinga kaip tavo Juokiasi

pas mane vakar net 2pvz Cha cha- ant isalusiu ir issikrovusiu akumu bandziau jungt is eiles visus tris cia mano sudetus pakrovejus, isskyrus ta lidlini. (lauke) visi mete erora, tipo batarkei zopa. nunesiau i siluma, po triju valandu pradejo imt i save amperus. siandien matavau su tuo priboru kur akumus testuot, tai visai nebloga startine duoda abu, bet as juos dar krausiu. o taip kitas variantas variantas- tipo mest jau juos reikejo? Juokiasi vienas sia vasara pirktas Varta.

*velniop* isiminet- gi Rafinuotas pvz pateike- parkinge pastate i kito zmogaus vieta, ir pakrove. Cha chabbd ir as- px tie laikrodziai, dar ir isiminet turesi ant salcio. vakar viena lupau is babuino. Veee

taigi pirmi vaistai nuo visų ligų- klemos atjungimas, nusiresetina kompas ir vėl mašina kaip iš gamyklos Cha cha

Kas kas pasidaro? Nusiresetina? Ei, alio, ne 19 amzius

Alio, 2006 Accordas puikiai nusiresetino Check engine klaidą ant 2,4i motoro Gerai Girtas Cha cha

Klemos numetimas nuresetinimui dar tiko 96m hondai, veliau jau nebe. Nors ka ten nuresetinsi, sarnyru klibanciu nenuresetinsi, pirma priežastį salinti Šypsena

akumas kraunamas išimtas iš auto ir +20C tempoje, pries tai patikrinus elektrolito lygi… visa kita - tai nauju Tūsas išmislas Cha chap.s. apie batareikines Mašina nekalbu nes neciupinejes Pavargęs

Dar Finas trigrasi ikiso. Jei nesupratai, klausiu, ka daryt su krautuvu, kuris visa savo niekinga gyv. sedi -20, o isimt akuma- puse darbo dienos. Isvaryt i sildoma gal, gad uzrasotu ir uztrumpintu?

Bura, tu iskart i krastutinumus, kalba aina apie paprastesnius akumus, bet kur tau suprast paprasto zmogaus problemas.