fuck d4d

Ziu nakciau issiparduosi atskirai ta pilna tiuninga masina per pus pigesne bus Cha cha tik entuziasta toki pati reikia rasti Cha cha

nu xyu znajit- neturiu tokiu pazistamu Cha chaprimetu su tokiu kur benuvaziuok, ajibat kiek juoko butu Juokiasible cia tokia geda realiai Juokiasi

O ką, uzsimestum juoda plokščių iki žemės, tiktų prie stiliukio

Manau dr002 ar jaunelis tau greitai rastu kupciu Cha cha

Suomi, man rodos neatmustum euru pardaves, kad ja “suremontuot” Cha cha

as paskutinius kokius 3 kartus stipriai pragariel, kad neklausiau ka man sako balsai galvoje. Cha chakonkreciai del civiko- pats ir pasakiau, kad tarpine prapista, bet po to- ai nee, ka as cia nusisneku. Juokiasi del merso irgi- buvo kile itarimu, kuriuos nugesinau. Cha chadaugiau su syza nebesipyksiu. Juokiasisiuo atveju man syza vizualus rodo, kaip beprociai ciurkaglazai gazuoja ant laisvu ta bmw visokiuose beprociu schodkese, nes tie vargonai siknoj sedi.

Blaivus visi dar? Cha cha einu jau sukt bonkēlä Girtas Valio

Nei lašo dar Ne net pačiam keista Cha cha

Butelis iseina daugiau per karantina, nes taip nuvaziuoji i svecius, kazkas ipila, kazkuria diena uz vairo… Cha cha

jau su uošviu po 0,semkės

Vakar snapsas, siandien alu lengvai, bet jauciu viskas baigsis snapsu Cha cha

Kurwos, kada klubus, barus, restoranus atidarys nx, nuoriu ka nors 25+ bent ant keliu pasisodint, pzu kad ir uz pinigus Juokiasi

Juokiasi As tai laukiu kada atidarys judejima. Noriu prie juros

25+ tai čia ir 50 gali būt Cha cha

Zmonai daviau danti, kad nesisodinsiu sunkesnes ir senesnes uz ja… nYkada Špyga taip kad nuo 25,iki max 44,bet jau kas virs 40,tai tiek nemokesiu Paplepėkim

o tai tipo kalienai nelaiko ?

siandjen gera bajeri straibatai pasakojo, sake sutare su naujobiniais del trinkeliu, laiptu ir bortu, nuvaro jau i objekta su iranga ir padsobnykais, jau skalda turi atvezt, ateina sake kapliadantis shytikas ir pradeda mikciot- mmmm aaaaa mes cia pasitarem su zmona, mmmmm aaaa tipo mes cia pusaiciu pasisodinom, zmona sodeli irenge, ten salia bortai desis, tipo duokit 2000eur depozita, kad nieko neistrypsit ir svariai paliksit, jei viskas ok- atiduosim kai baigsit darbus. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tiek nebelaiko Ne

iš statybiorų depozito paprašė? Vau! Apakęs Apakęs

Sitie is Charkovo sugrusti i benderius zemaites g, visas benderis pilnas, parkinge 4-6 vw caraveles t4