free SMS labas(dabar) vs. mazylis(prayta vasara)

del 650 pats nesu garantuotas, bet sitie galbut is labas i abonentus tokiu atveju perejo… Nekaltas

Niu jooa… Pas mane jau antrakart pastrigo… Pirmakart pries keleta dienu tai pasirodo del perpildytos atminties tel. Tai istryniau wisus sms’us isjungiau ijungiau ir gerai atejo wisi kurie buwo pastrige! Bitej sake kad jei toliau bus problemu tai softa perrasyt reix Apakęs PRICIOM CIA SOFTAS jei kitas kortas i ta pati tel idejus wiskas twarkoj buna ateina man sms ir nueina mano siunciami…Zodziu jokiu priekaistu. O wat wel su labas nesamone nors atmintis tel tuscia praktiskai wietos belenkiek isjungi ijungi wistiek tas pat sh… Nekaltas Žliumbia gal chebra nezino kad tai ne akcija trumpalaike kad sms nemokami tai waro belenkiek Apakęs O GAL LAISWE pajuto Nekaltas BLIN KA JIEM EZIU, mazyliu nepakanka Kanda Žliumbia db negaliu net swarbiu reikalu suderint normaliai per ta nesamone! Liūdnas

kabo sms kazkur… Kanda

iki kainos jau seney mazos ir tay ne akcija Cha cha svarbiu reykalu su labas o dar sms tay tikra nieka netvarka Juokiasi

nezinau man dar bites abonentas tvarkoj veikia Nekaltas dar viena bites abonento koda praleidot 655.

iki kainos jau seney mazos ir tay ne akcija Cha cha svarbiu reykalu su labas o dar sms tay tikra nieka netvarka Juokiasi

As twarkau!.. Kai paskambini ir pasakai ka swarbaus tai kitakart per wiena ausi ieina per kita iseina ta info o kai nusiunciu sms su konkriacia info tai ja belenkada gali kiti prisimint pasiskaite sms. Pas mane yra pora grupiokiu kur wiska reik wis primint. Nekaltas TAI JAU GERIAU siunciu sms nei kaskart kai kas pasikeicia skambiju… Krc… Beto nepatinka kalbet tel. Nes jau nusibode… Kai nemokamai tai wisi ir naudojas tipo jau as pamajakinu tu skambyk man… Nekaltas TEGU SKAMBINAS PATYS JEI REIK!.. wistiek man labiausiai sms patinka…

cia labiau bitei online jie duodami… Nekaltas

Akcijos pradzioje sms ejo puikiai,bet va jau siandien taip sunkiai man jie ateidavo po keliolikos minuciu laukimo…Tikiuosi bite sumastis ka nors,kaip sia problema isspresti! Pamenu ezi chebra turejo tokiu problemu,bet veliau viskas susitvarke.Bite,mes pasikliauname jumis Cha cha Cha cha

vakare ataskaitos 5h velavo

vakare ataskaitos 5h velavo

atsakymas is bites del sms velavimo arba is vis negaivo. Labai atsirasome uz galimus nepatogumus del veluojanciu sms zinuciu, si problema yra zinoma ir stengiamasi kuo greiciau ja pasalinti. Geros dienos.

Wakar su abonentu buwo twarkoj-siunti sms ir iskart gauni ataskaita,o wa su labas tai prastai buwo.krc ataskaitos tik tarp 1-3 nakties parejo.

SMS HALIAVA NEGERAI Šypsena

Šiaip dėl kodų dabar viskas sumaišyta yra, juk su tuo pačiu numeriu gali laisvai rinktis LABAS arba abonentą, o dar kai yra galimybė pereiti su tuo pačiu numeriu į kitą tinklą tai kodai visai nebeturės didelės reikšmės. Dar nepasinaudojau ta akcija, nes visi mano SMS keliauja į Vokietiją, nelabai yra kam į LABAS siūsti SMS.

Nu man tai gana gerai issiuncia ir priima Taip

Geriausiai buna, kai nakti belekiek sms pareina. Jeigu ir toliau taip sms veluos kazin ar daug kas labas pasiliks. Nebent skambinimui

pz… beveik valanda ishvis negalejau siust sms… tik dabar vel katik atsigavo bite, tiksliau labas. Nekaltaso del tu nemokamu, tai jau uzpyst pradeda, koks lopas klasiokas neturi ka veikt, po 80sms atsiuncia… bet manau atsibos greitai, ir viskas stos i vietas… beto, juk dar tu nemokamu sms ir nereklamuoja niekas labai… o ka reklama prasides tai ciuz vel bus belekas… Žliumbia

mms tai visa laik ilgai siuncia Nežinau

Va,katik neseniai valanda negalejau issiust sms,o kai ka tik issiunciau kelias,tai ataskaitos dar neateina,idomu ar mano adresatas gaus siandien jas,ar ryt ryte tik nueis Cha cha Piktas