Fotoshopas ;]

Taigi as ir rasiau, kad tai buna pas ka seni XP Win, na mazdauk 2002-2003m. Kadangi per ta laika nieko naujesnio nebuvo tik XP tai pirmieji ir liko su sena versija. Nepadedavo net is originalaus XP kompakto instaliavimas ant virsaus.

kazkur sitame forume maciau yra tutorialu pdf formate sarasiukas… tik dabar neberandu… gal kas zinot?

PS CS2?? Bent koki 7-8 dvd video formoje turiu. O ir pdf pilna metosi mano lentynose, sakyk kur imesti, pasidalinsiu.

maciau pasisakyma kazkur, kur buvo ten man atrodo virs 10 pdf failiuku (linku)… dabar vat nerandu niekur, kur as tai maciauŠypsenaUžsispyręs

toks klausimelis susidurusiems labiau su fotosopuŠypsena

Kuom pranasesnis CS fotosopas tarkim nuo 7 fotosopto… ar kas nors kardinaliai skiriasi? nes kur tik nete randu tutorialus, kaip juo naudotis, tai pagrindinai visur yra CS tai skirta… ar iseitu visa ta pati padaryt su 7?

Aciu uz atsakymaTaip

kam mokyti apie senesni varianta, kuomet pasirodo naujesnis? Šypsena
ziurek kaip mokoma su cs, ta pati bandyk daryti su 7, galbut pavyks, arba parsisiusk cs2 Klasta

yra tam tikri patobulinimai pribambasai… t’sakant palengvinimui & so on…bet is esmes pagrindiniai dalykai pasiekiami ir su 7.

principas tas pats… bet kai nori kazko daugiau / mandriau / ir kartu atsisakyt tam tikru problemu kurios kildavo su senesnem prgr. renkiesi tinkamesni,

bet… ne visada pati naujausia versija - pati geriausia…

…o Fingershop 10.0 nebandei?
…idealus variantas… visai nesudetinga…
savo 10cia pirstuku imi ir nupiesi Šypsena


beje, jei Photoshopai - ivardintos visos programos [rastriniams vaidams apdoroti]…tai pradet deretu nuo paciu pparasciausiu…suvokti veikimo principa… tada jau galiama sokti ir i sudetingesnes…

beje labai panasiu savo veikimo principu… panasiomis galimybemis yra ir nemokamu supaprastintu programeliu…tik nepatingeki paieskoti internete…


jei susigaudymas yra - gal tuomet ArcSoft Photo Studio…

paprastesnis variantas… primenantis "xxxShopus"…

Valio valio radau tas pamokas, kur ieskojau
dabar Skaitau bus skaitymas ir Idėja mokymaisis fotosopo
NebusiuNe as blogas zmogas ir jums pasiusiu linka Taip, kuris manau jums visiems, kas nemokat naudotis fotosopu, pades Gerai

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/200716.491-=(799219789

Sekmes visiems dirbant fotosopu ant Kompiuteris

Na, tas Fingershop 10.0 sudomino mane ;] bet google nerandu jo … gal galit įdėti link’ą? ;]]

www.eik.i.maxima.ir.nusipirk.pietuku.lt

We can’t find “www.eik.i.maxima.ir.nusipirk.pietuku.lt

You can try again by typing the URL in the address bar above.

JuokiasiJuokiasiCha chaCha chaJuokiasiJuokiasiCha chaCha cha

kazkodel maxima eilini karta nuvyle Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Kolegos,
girdejau jog kazkas turi photoshopa kurio nereikia instalinti i PC nes jis veikia is kompakto. Sakau gal kas toki turite? Statau alaus uz tai Alus
na o merginai kuri gautu man toki kompakta Taurė

Meris Labas

Photoshop portable Šypsena

o sitos praogramos editinimo galimybes tokios pacios kaip ir instaliuojamo?

Nezinau, man tai neaktualu. Tiesiog zinau, kad toks yra.

link’a pageidaujate…
hmmm… ok…
bet tam reikalinga instrukcija:

  1. atitrauki nuo monitoriaus savo akelas.

  2. nukreipi žvilgnį į viršutines galūnes - rankas

  3. eureka! Štai ir matai FingerShop’a - dvi dalys po 5 “fingerius”.

  4. jei prijungi dar ta dalį kuri tvirtai įtisyta viršutinėjė mąstyklės (galvos) dalyje - rezultatas garantuotas.

    kaip matome - google - ne tokia jau visagalė paieškos sistema…
    Nežinau

Gal kas jau isbandote Photoshop CS3? kuom jis pranasesnis uz CS2?

man kažkaip cs3 labai dažnai smiginėja- xūj znajiet kame reikalas. Susimečiau atgal cs2 - vėl viskas OK. Tas pats buvo su ulead video studio 9. Susimečiau uleadą 10 plus- kajuk- nors kompo parametrai be problemų išneša. Vėl teko grūstis 9