Fotokonkursas \"ŽMOGUS\" balsavimas balsavimas iki 15d 24 val

1-25. Gothic girl
2-42. Bilietas į vieną pusę (Solveiga)
3-30. Laukiame Kalėdų senelio

Siaip jau visos foto gan neblogos bet kai kurios tai tiesiog is siaimos albumo,o jei ne tai tik ten ir tinka(pvz:13,22)

peržiūrėjau nuotraukas.
mano nuomonė tokia:

  1. 10. Jūros kuprius (patiko iš visų požiūrių)
  2. 36. Čia praėjo žmogus … (graži kompozicija)
  3. 42. Bilietas į vieną pusę (Solveiga) (jei būtų nespalvota ir didesnė, manau, būtų aukščiau)

  1. 14. Šešėlis (idėja - super… jei ne rankos tikrai aukščiau)
  2. 5. Šalčio ir šilumos atspindys akyse (gražu, bet kažko mano akims trūksta)
  3. 21. Jėga (pavadinimas ne į temą… o šiaip - gerai žiūrisi)
  4. 44. Skrisiu kaip paukštis … (įdomi mintis)
  5. 3. Mergaitė su bokalu (kažo gerai čia atrodo… Cha cha)

daugiau išskirti negaliu…

Sveikinu GeraiGėlėGėlėGėlė visus dalyvius Apkabinimas Labas

1.GeraiGėlė32
2.GeraiGėlė30
3.GeraiGėlė14

(Liežuvis)

Akis uzkliuvo uz:

  1. Bobute- puiki akimirka, gal reiktu truputi is sono.
    32.Biciuliai- mazinciau ryskumo zona.
    39.Tikiu- jei ryskiau duociau daugiauŠypsena
    27.Perekuras- techniskas portretas, gal tik zvilgsnis krypsta i ta skarda.
    10.Juros kuprius- idomi figura, dalinai truksta 2/3 taisykles.
    42.Bilietas i viena puse- man nenaturalios spalvos ir dangus (gal tik man)
  2. Mergaite su bokalu- uz akimirka
    14.Seselis- uz minti ir pastangas

Taip ir prabalsuosiu:

  1. Bobute (9)
  2. Biciuliai (32)
  3. Tikiu (39)

Visos nuotraukos puikiosMirkt

Labai daug nuotraukų, todėl negaliu ir neturiu laiko visų apžiūrėti.
Patiko keletas fotkių… Buvo ir daugiau įdomių, gražių, bet viską gadina kreiva kompozicija arba dar kas nors…

Hm… Tai vat.
Pirma vieta: 5 "Šalčio ir šilumos atspindys akyse"
Antra: 42 "Bilietas į vieną pusę (Solveiga)"
Trečia: 52

Tik paprasto mėgėjo nuomonė Mirkt

Buitiskos…
Per daug spalvu…
Reik B&W…
Nera pagrindines idejos…
Tuscia…
Remu nera! ( VarnasX viesino puslapi, ten pasakojima kaip reik nuotrauka interneto parodai rengt, labai jums visiems praverstu! Ta punikta reiktu i musu biblija ivest :slight_smile: )
Paspaust mygtuka dar nieko nereiskia…

Tai ka jus perskaitet virsuje cia buvo parasyta 5 min po nuotrauku perziurejimo…
Va toki pirma ispudi man padare msuu konkursas…
Na va ir paskui ka as isziurejau:

  1. Jau daug buvo sakyta apie rakursa, kampa ir pan… Dar virsuje kairiame kampe buteliai perekponuoti. Blicas irgi netinka. Patiko tik spalvu ivairove. Ideja irgi nebloga - bet atlikimas Blogai Turbut cia atsitiktinis kadras, o jei ne tai reikejo daug daug ju daryti, kol isgautum geriausia rezultata. Reikejo su fotiku pasisukiuot i visas puses. Mano ivertinimas 4.
  2. Visiskai nepatiko man tokia nuotrauka - vaikams labiau tinak b&w. Langas perekponuotas. Siuzetui visiskai netinka aplinka. Tai geriau atrodytu paviljone. Arba studijoje, su geru apsvietimu. Tada butu idomu. O dabar - tiesiog seiminine nuotrauka. Skyriu 4 balus.
  3. Baliuko iamzinimas. Backgroundas visai netinka. Jei visa tai daryti apgalvotai visai graziai gautusi, na o spontaniskai - va ir gavosi buitiska nuotrauka, IMO, is jos galima buvo padaryti "meniska" - B&W, crop, blur, frame, saturate - jau butu visai kitas ispudis. Hm… nzn net kie duoti. Bet nuotrauka nevikusi, gal 5 uztektu.
  4. Crop crop crop. Cia as kalbu photoshopo kalba, nes as su juo dirbu, na o kadruot nemoku :slight_smile: Akys neraudonos Gerai Kad burna uzdenta - man tas netrugdo - juk tai naturalu! Taip jie dirba, ka cia bepakeisi. Bet pirmas sios nuotruakos ispudis buvo nekoks. Visiska nekoks. Tik paskui kazka daugiau iszvelgiau. 6 balai ( butu 9 jei ne tie nereikalingi dalykeliai)
  5. Kompozicija nekokia. Reiktu reguliuot raudonos spalvos balansa, as tai niekada merginos tokiu raudonu veidu niekur neviesinciau - vien tik del to, kad tai nera estetiska paciai merginai. Nereikejo jai galvos kirpt. Norisi nuotraukos pratesimo. Antras planas - viskas su juo gerai. Na dar noretusi daugiau ryskumo rozei. Na dar merginos veidui parinktas blogas rakursas - paryskinami visi jos trukumai - kreiva nosis, mazos palyginus lupos… Fotografai visai negalvoja kaip tai atrodys :slight_smile: Na… Reikejo irgi keleta kadru daryti ir isrinkti geriausia, noriu as ta galva normaliai pamatyt, o ne salika, kuris visai nereikalingas - tad duodu 7 balus.
  6. Seselis Blogai Antras planas irgi Blogai Pats siuzetas irgi nekoks. 1 balas.
  7. Yra remas, yra pavadinimas Gerai Senovuinis efektas labai patinka. Prie nuotraukos padirbeta, kropinta. Ideta darbo: saturate, crop, frame - tai ko truksta kitom nuotraukom. Bet kropinti reikejo kitaip… 9balai.
  8. Truksta kontrasto. Kaip jau buvo sakyta, rankos nukirptos. Antras planas nevienodai blurintas Nežinau Pirmas vyras noretusi kad labiau pasilenkes butu… tada butu proporzijos atstumu tarp zmoniu. 7 balai.
  9. Momentas - super. Mimika - perfect! Bravo! Remas - beeee. Man panasu i Valiaus darba. Na paziuresim, ar klydau ar ne. Bluro taip ir prasosi antras planas. As tai daryciau frame’a ir koki labai juokinga uzrasa :slight_smile: Ivertinimas - 10 balu, vien tik uz super momenta, as suzaveta!
  10. Ideja labai idomi! Autoriu jau zinau. Taigi, reiktu crop’inti. Tiesinti horizonto linija. Labai idomiai sufokusota. Slapvu derinys irig neslykstus. Geras darbas, tik nedavestas iki galo. Skyriu 9 balus.
  11. Tuscia, man visiskai tuscia. Deje, atlikimas labai nuvile. Noretusi isvysti mamos laimingas akis, o jos pasleptos, noretusi kontrasto ir kadravimo arba crop’o. Na ir aplinka nemaloni. As duosiu 2 balus.
  12. Va cia man laaaaabai patinka, aisku, reikia tiesinti, beje tai galima su Photoshop Measure tool. Labai patogus. Ideja labai sildo mano vaizduote ir siela, tai as pavadinciau menu. Tik truksta tiesumo, taip tai butu tobulas kadras. O dar noretusi, kad gitara butu senesne, noretusi, kad vien pazvelgus i sia nuotrauka, suprastum, kad daug daug ranku ja liete, o sita labai jau moderni Nežinau Bet kadras super! Nors yra blogu dalykeliu bet duodu 10! Man labai patiko.
  13. Super blogas kadras. Apranga, sukuosena, katinoa akys. backgroundas - visai tai man nepatinka. As daryciau kitaip. Labai jau desovai atrodo. Deja skyriu tik 1 bala, kaip minimaliausia ivertinima.
  14. Hm… Pirma karta pamacius atrodo labai kreivas, neidomus, tuscias kadras, paskaicius komentarus, ir paziurejus i sia nuotrauka daug kartu pradejau maloniau i ja ziuret. Na atlikimas galetu but ir geresnis, o ideja gera. Ranka kaire pereksponuota… Jei to nebutu, tai nereiktu ir kirpti sios nuotraukos, kaip kiti siule. Kreiva, bet idomi.
  15. Nepatiko visiskai, as joje nieko nematau, jei tai butu mano senelis arba sunus, tai butu idomu, o kaip paprastam atsitiktiniam ziurovui visai nieko nereiskia. 2 balai.
  16. Na… Sia nuotrauka man vertinti yra sunkiausia. Nzn, atrodo ir idomi, ir ne. Aplikimas tikrai nekoks Veee Na o kadro ideja… Visai gal ir nieko. Todel skirsiu 5 balus - per puse :slight_smile:
  17. Ir kas cia uzeme mano mylimiausia skaiciu? Ogi reklaminis kadras prastos kokybes. Man rodos, merginos veidas iskreiptas… Kazkoks istampytas. White balance irgi nekoks. Siuzetas labai primityvus. Deja tik 4 balai.
  18. Man si nuotrauka patiko del spalvu, na tiesiog mano akiai malonu. Bet man rodos su spalvom cia pazaista buvo. Na kaip jau minejo, fokusas isejo pasivaikscioti. Turbut nustatymai neteisingi, arba naudotis automatu nemoka. Skyrciau 6 balus.
  19. Nepatiko. Tik remelis patiko :slight_smile: Kaip jau supratot, tai man imponuoja, nes tada matau kad ideta darbo. Bet siuzetas, na man negrazu.
  20. Nepatiko. 1 balas. Aiskinti net ner ko, buitiska foto, sorry, bet ziurekim i viska ne pro ruzavus akinius. Ziuret ner i ka, jei nepazisti zmoniu.
  21. Interesting. Tik antras planas pernelyg paplaukes. Ir rakursa geriau pakeist. Norisi labiau profilio. 8 balai.
  22. Techniskai viskas gerai, white balance, kompozicija. Nuotrauka nesugadinta, na o del siuzeto tai jau kita kalba, nors vaikiukas tikrai mielas. Ir dabar mano gera nuotraika, tai 9 balai :slight_smile:
  23. Jezau! 0 balu jei tiek galima Cha cha Man viskas blogai sioje nuotraukoje.
  24. Ignai, turi ir geresniu kadru, maciau :slight_smile: Manau pats supranti kodel duosiu tik 2 balus.
  25. Na demesi tikrai atkreipe sis darbas, idomus, aukst lygio. Tik galvos nereikejo taip Nežinau 9 balai.
  26. O man patiko, svajingas simpatiskas vaikinas, man labai malonus kadras, grazu! Kreivoka, bet tas vaikinas… viska pataiso Cha cha Jo, kampo nereikejo kirpt, bet vistiek mergiotiska natura padaro savo, ziuriu tik i vaikina Flirtas 10balu vaikinui, ir 8 nuotraukai.
  27. Nu siuzetas… Techniskai perfect darbas, bet reikia daugiau sielos! Beje, netokia ji ir buitiska, bet tustoka Nežinau 9 balai.
  28. Senoviska… Patinka. O ir vaikinas cia simpatiska ( man kazko tai sian jie labai patinka :slight_smile: ) Atsipalvis irig visai nieko. 10balu.
  29. Savotiskai, mano stilius, tik techniniai dalykai neislaikyti. Gerai bent tai, kad zmogus pats ja dare! Gerai Na o trukumus visi jau pasake, sekmes ateityje! 8 balai.
  30. Nam… kompozicija nekokia. Vaikas nesimpatiskas sioje nuotraukoje… noretusi svelnios sypsenos. 3 balai.
  31. 1 balas. Super blogas kadras.
  32. Niam niam. Nors jau 4 vietoj ji matau :slight_smile: Bet patinka. Tik vat nepatiko kad politika Nežinau O kadras labai geras. Zmones… Kaip tik siam konkursui, tik va truksta kazko truksta, padirbek dar su ja, manipuliuok Gerai 9 balai.
  33. Nepatiko. 1 balas. Visus trukumus jau isvardijo. Beje labai nenaturalios spalvos ir kontrastas…
  34. Patarymas: b&w, crop, blur, frame - universalus dalykelis, o dar geriau b7w per raudona kanala. 6 balai.
  35. 0 balu, ir ka tu cia norejai parodyt? apie techninius dalykus net nekalbu.
  36. Kompozicija… Sunkus klausimas. Atrodo bloga, bet gal visai nieko. Man patiko. 10 balu.
  37. Cha cha Ir as turiu panasia nuotrauka, irgi zmonem del estitinio poziurio nepatiko - nekreipk demesio. Reik priimt tiesa, visu musu kojos nera grazuoles. Liuks. 9 balai ( nes yra ir trukumu: kompozicija ir kontrastas).
  38. Oj, kokia butu faina nuotrauka, jei nebutu to lievo efekto, nu kam tu ja sugadinai??? Butu Girtas kokia fainute nuotrauka. Jei nebutum tiap sugadines (nusi) gautum 10 balu su pliusu, o dabar tik 6.
  39. Va kokia nuotrauka turi but, su framais graziai. Nevien kur balta :slight_smile: Patiko. 9 balai. Lygi tokia, aksomine. Su gylia ideja ir mintimi. Ir kontrasto netruksta.
  40. Kokybe nekokia. Ideja gera, veidas grazus. Malonu ziureti, aisku, apsvietimas viska gadina, bet cia sauleta diena, as viska suprantu, bet gal derejo kazkaip pasisukiot? Na 8 balai.
  41. O sitas objektyvas netinka tokiam nuotoliui! Merginos grozi gadini :slight_smile: Na ir blicas apsviete kakla ir veida netoligiai. 6 balai. Sukuosena faina.
  42. Prisizaista su spalvom. Nepatiko. Begiai - jega… Na o visa foto man visai ne prie sirdies. 3 balai. Beje, noretusi, kad galva kitu kampu kabetu :slight_smile: Gal reikejo veiduka parodyt, su labai israiskingu zvilgsniu Apakęs
  43. Ir ka norejo zmogus sia nuotrauka parodyt? Nieko nematau… Fotomontazas labai zemaus lygio, pvz as jei nemoku jo daryti, tai ir nedarau o tuo labiau neviesinu. Man si nuotrauka labai nepatiko. 1 balas.
  44. Super! Perfect! 10 balu iskarto, ir visai nepertamsu, tokia ideja ir buvo. Man labai patko si nuotrauka, ideja, atlikimas. Ir kropinti nereikia, ir remo nereikia ! Viska kompensuoja pati nuotrauka… Butu daugiau balu, duociau didziausia ivertinima.
  45. Na jau… Visai nedirbta su nuotrauka, o tokios nuotraukom tia butina, cia gi ne studinis darbas ( o ir juos apdirba). 2 balai. Striuke kliudo labai. Reikejo apie apranga pagalvoti, kad neatsispindetu taip. Bet aplinka man patiko. Del kompozicijos - tai reikejo daugiau virsaus palikti.
  46. Ideja Gerai Atlikimas Blogai Nuotrauka kreiva, griuna desinen. Kompozicija irgi nekokia. Crop crop and away… Ar dar tiesinti reikia. Beje, akcentas turetu buti ant merginos veido ( juk nuogumo nera, tai kur dar ji deti?) o jis atsirado ant grotu…
  47. Super. 10 balu. Galima dar horizonto linija patiesinti, o kadras puikus.
  48. 1 balas. Be tokiu ziauriu manipuliaciju ok?
  49. U… Cia jau kazkas ypatingo. Tik merginos veidas nepatinka. Labai jau lupos mazos. Del to veidas atrodo piktas.Na ir kaip jau sake, reikejo diafragma kita rinktis… Per ryskus antras planas.
  50. Ideja man nepatiko. Ir nuotrauka irgi. Seseliai ant veido na ir technine puse.
  51. Hm… Sunku vertint, kai tiek daug apie ja kalbeta. Man ji patiko tuo, kad ji yra tonuota :slight_smile: My style. Labai svelni (kontrastas). Na o kompozicija man labai trugdo, noretusi daugiau virsugalvio ir maziau apacios.
  52. Na tas pats kas ir su 48. Tik cia geriau, bet vis maziau i foto panasu. 2 balai.
  53. Super blogas kadras. 1 balas. Tokiu yra labai daug paprastu zmoniu albumuose, as tokio kadro i konkursa nedeciau. Vat kas man yra boring…
  54. Sitas variantas man labiau pries sirdies ( nes nosies kreivumo nesimato). Tik as noreciau daugiau akcento anr rozes, gal reiktu truputuka kropinti, kad maziau veido butu, aisku veido bruozai turetu islikti, tik maziau ploto uzimt.
  55. Vienintele tiesiog is albumo nuotrauka, kuri man is pirmo zvilgsnio patio. 8 balai. Malonios spalvos.
  56. Idomu tuo, kad kazkas egzotisko ir neregeto musu konkursuose :slight_smile: Gal reikejo truputeli auksciau galvos fotkint? 9 balai.
  57. Netinka man si nuotrauka prie bendro konteksto, ir atlikimas noretusi kad butu geresnis. 4 balai.
  58. Hm… Sunku pasakyti: du vienama, ir buitiska ir meniska… Truksta pateikimo! 5 balai.

1 vieta: 12 numeris.
2 vieta: 44 numeris.
3 vieta: 32 numeris.

  1. 32 - biciuliai
  2. 9 - bobute
  3. 25 - gothic girl
  1. 25
  2. 7
  3. 14

1 vieta 5- liuks labai grazu
2 vieta 44-he istikruju labai grazi
3 vieta 32-nieko sau

  1. 5 - salta, bet grazu
  2. 54 - svelnio svelnios lupos
  3. 30 - laukiame kaledu

1.44
2.53
3.57

  1. 14 šešėlis
  2. 40 ***
  3. 42 bilietas į vieną pusę
  1. 56
  2. 32
  3. 51

1.-42bilietas i viena puse
2.-30 Laukiame Kaledu Senelio
3.-14Seselis

Drovus

1 vieta - 42
2 vieta - 56
3 vieta - 27

1.21
2.12
3.42

  1. 25
  2. 32
  3. hm… kazkaip neturiu uz ka balsuoti, gal 9

1 - 32
2 - 39
3 - 9

Labiausiai patiko nr. 27 Perekuras
2 vieta - nr. 19 Prie medelio
3 vieta - nr. 10 Juros kuprius

1.Nr.42
2.Nr.51
3.Nr.3