Forumas \'Science\'

Pabandysim.

Imho, susirinkite visi tarkim "Mokslas" forume ir visi rasikyte i viena tema apie asrtonomija ar panasiai, kad daugeliu pasikartojanciu temu kurimas ir gadina sita reikala.

I skraiduole reikiaLiežuvis.

Ideja palaikau. "Science" forumas,mokslo,kad vaikuciai,referatu ieskantys ten nesireikstu. Reikia kazko panasaus i http://www.membrana.ru .

tai dabar stojimai ie egzai tuoj prasides, tai ir kiekvienas useris turi isskirtinuma ir kuria beveik vienodo turinio temas, taip ir gaunas kad 10/1…
suprantu kad sunku tai padaryti, kai esi vienas su science ir koks 100 su stojimais ir egzais…
manau jei pavadinima pakeistumet, tai tirkai atsirastu daugaiu science tipo temu, nes dabar pasiskaitai suki, kuris orientuotas i svietima, pasisikaitai kelias temas paskutines, ir kazkaip dingsta noras ka nors is science temu kurti, nes toks jausmas kad ten neitema viskasŠypsena

Sunki situacija.

Kai pradesit daugiau rashyt moksline (science) tema, tai ir "Mokslas" skambes kitaip. Rashykit daugiau, didieji berniukai, nei vaikuchiai, ieshkantys referatu, ir "Mokslo" forumo ivaizdis pasikeis. Ne apvalkalely esme gi. Ne pagal shuki forumas, o shukis pagal foruma… Beje, man bais idomu, ka tokio science’ishko norejot parashyt tada, kai atshoko fantazija del shukio ir kitu temu? Taip norit, kad net naujo forumo reikia, ale tuo pachiu taip lengvai uzhmachiu atsisakot, pamate netinkama shuki?.. Na, na…

krc nors bangos adminai atkreiptu demesy i shita tema ir pasakytu ka jie manop…Nekaltas

Nu o ką turi pasakyti adminai? Nekaltas

Kad pradėtų kurti mokslo forume kitokias - mokslines temas bangiečiai Nekaltas
Vargu ar tai ką išspręstų, nes tas forumas turi savo auditoriją ir atitinkamą įvaizdį - kaip tai pakeisti? Tiesiog susitarti ir pradėti rašyti ten… Nekaltas
Gal… nors aš labai tuo abejoju.
Beje, visi klubai turi savo naujienų skiltis kur rašo įvairiausius mokslo išradimus susijusius su jų tematika - ar nepradės dubliuotis?
Kiek suprantu tai turėtų būti kažkas panašaus į senąjį gerajį žurnalą "Mokslas ir gyvenimas"?
Ar aš ne taip suprantu? Nekaltas

Sandra Gėlė, "Mokslo" forumas pradzhioj neturejo nei auditorijos, nei ivaizdzhio… Gerai pamenu jo atsiradima.

Tam yra forumas "Mokslas"

NekaltasDrovus reik studentu forumo.

Chia butu tas pats kaip ir Moxlo forumas…Nekaltas

Matosi kad mums niex neisheis…Ne Liūdnas

o ką manote apie mintį
Mokslo forumui virsti klubu?
[;
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/2682
67.73-=(1363142287

Čia, mano galva, kol kas kalba sukosi apie “science” forumą, žodį suprantant siauresne prasme - gamtamoksline. O ką tada daryti humanitarams? Gal nebloga išeitis - “Mokslo” klubas su skyriais (skraiduolėm ar kaip) - Science, Humanica, Education?Nekaltas???

Taip

Ale rimtai. Daba viska kiša į kultūrą. Šiaip paėmus ir kinas, ir muzika, ir knygos yra kaip ir stambiausios kultūrinės "dalys", tik viena iš trijų neturi savo forumo, gal jau laikas būtų.

Pritariu siai minciaiŠypsena Mokslas kaip forumas placiaja prasme yra labai neapskritusŠypsena Ten apie daug ka galima kalbetiŠypsena o cia butu zmogeliukai kurie buten apie fizika diskutuojaMirkt Pvz ateina koks naujokas - paklausia:

Kaip man perkelti viena kvadratini sviesmeti karsto vandes is vienos pauksciu galaktikos puses i kita? Nepatyriant energijos nuostoliu, jei trintis nepaisoma?

O zmones sedi, diskutuojaMirkt Sprendzia problemaŠypsena Siaip gi kartais norisi ka nors ir susikonstruoti paciam, bet tas daiktas nelabai tinka IT forumui, nes tai nera kokia kompiuterine dalisŠypsena Pvz.: beveik azmino variklio kurimasCha cha ar dar kas norsŠypsena xi xi xiŠypsena

Tokio forumo tikrai reikiaMirktGerai

ash uz … rejktu …