Forumas apie:NSO, burima, astrologija,ekstresonrika, sektas, dvasinguma...

Tai tada galejo is viso nesteigti jokiu forumu.Tik viena apie viska Šypsena

mhm as irgi taip galvoju ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Cha cha

noriu ir as tokio forumo, nes domiuosi siais dalykais TaipGerai

As tai tuoj supyksiu Piktas.(Toliau skaityti greitakalbe) Tai cia kas nors atsizvelgia i prasymus ar ne? Dauguma noretu tos temos, ir zinau,kad ji gyvuotu(nes visas gyvenimas ant to paremtas), o atsakingiem asmenim tai neidomu. As taipogi siuliau ta tema! Kas cia darosi? Zmones argumentuotai praso padaryti foruma, o is "valdzios" tyla.(Dabar nurimti ir toliau skaityti normaliu tempu)
Jau nujauciu, kad viskas susitvarkysLaimingas

mhmGeraiTaipGeraiTaipas uzh

skirtumas butu big Nekaltas
tokiam forume rinktusi tie, kuriems idomu, kurie turi ka pasakyt, o ne pavadint tave kokiu nors d.u.r.n.i.u ir pan.
manau yra nemazai tokiu , kurie apie tai bijo prabilt, ar bent parodyt, kad domisi, vien todel, kad bangoje sunkiai isitvirtina tox zodis kaip "tolerancija" "neiprastoms/netradicinems" temoms Nekaltas

Man patiktų paranormalių reiškinių forumas GeraiTaip
PRITARIU

pritariuTaip

Siuo atveju nesiulysiu praplesti "kulturos" tematika JuokiasiKietas
Taciau, butu idomu suzinoti, kokiu zodziu/ zodziu junginiu i viena visuma butu sujungtos sios temos?
Nes as kaip tik panorau forumo apie: lektuvus, knygas, astronomija, sveikata ir naftos versla Taip

Tu Taduk esi uzkietejas materialistas. Todel tau nesuprast kas cia, kaip ir kodel. Cia ne Tavo sfera, todel ,geriau susilaikyk nuo savo nuomones. Cia as labai draugiskai ir be piktumu patariu Mirkt

Nemanau, kad esame pazistami, tad nemanau ir, kad galite spresti apie mane Ne Taigi nuosirdziai patariu savo patarimus "neaishku kam" pasilikti sau Liežuvis
Ir bendrai nelabai supratau prie ko cia tamstos komentaras man. Turit ka atsakyti, tai atsakykit. Jeigu neturit, tai patylekit sau i kishene Blogai

as visom 4 uz. reikia tokio forumo!!!

tik nekiskit visko i kultura!
tegul atsiranda forumas apie UFO, filosofija, pomirtini gyvenima, sektas ir pan. viskas manau tilptu viename Mirkt

Na tai? Pavadinimas? Po kokiu skeciu viskas tilptu? Kas vienija visas sias temas?

Beje, manau, kad filosofija reiktu arciau kulturos traukt. Tustoka ta kultura, nors tu ka Pavargęs

Vaje, kaip šaunu.Aš siūliau temoje "Apie viską" ir buvo norinčių. Tikrai.
Reikia būtinai.
Bet gal aš ištrauksiu tą temą skyriuje "Apie viską? ? - ten išrinksim pavadinimą?
Beje visda atsiras tokių kurie zirzia ir gąsdina, kad niekas neišeis, kad nereikia, niekas nerašys. Tikrai rašys, nes pilna tokų temų mėtosi visuose kampuose ir kaip nebūtų keista į jas labai rimtai net "Blevyzgose atsakinėjama".
Man atrodo, akd tas forumas turi būti ne tik apie paranormalius dalykus, bet apimti ir psichologinius klausimus.
T.y nebūtų vien ezoterinis, bet turėtų ir realaus gyvenimo atspalvį, kur būtų galima drąsiai parašyti kirminėliui graužiant širdį.

Pavadinimą išrinkim apie viską forume, temoje "norintiems rimtai pašnekėti"
Įkelkit kas mokat nuorodąFlirtas, aš nemoku kaip …DrovusDrovus

sitam forume nereikia psichologiniu klausimu juos taigi galima rasyti "seimoje","iki 18","30plius"ir kituoseNekaltas

taip Taip "IKI18" renkasi psicholgijos zinovai ir profesionalai Kietas

Siaip daaaug psichologijos tilptu potencialiame SVEIKATOS forume.

nesakau kad zinovai ir profesionalai, tiesiog vaikai iki 18 metu buna kad paraso kas jiems svarbu,o tada bendraamziai jiems atsako is savo patirties ar seip Nekaltas

Ir tu tai vadini psichologija? Apakęs
Seubas Baisu
Pavargęs